1080p Filmler için Yepyeni Bir Site

Sosyal Radar 25 Ağustos 2014

Bildiğiniz üzere artık DVD satıcılarının orijinal DVD kutularını raflarına dizip depodan kopyasını getirdiği dönemler çoktan bitti. Artık çok rahat bir şekilde internet üzerinden online bütün filmleri bulmak mümkün. Ama o kadar fazla site var ki; ve vaatleri ile paylaştıkları içerikler o kadar alakasız ki, insan kaliteyi arıyor pek tabii ki.

Bu yazı da bahsedeceğimiz site; cehe.net. Arama motorlarına 1080p film izle yazdığınız anda karşımıza yüzlerce site çıkıveriyor ama neredeyse hiç biri bırakın 1080p2yi, 720p bile değil. Cehe.net ile tesadüfen karşılaştık ve sizlerle de tanıştırmak istedik. Kısaca sitenin farklarından bahsetmek gerekirse;

*Filmlerde oldukça seçici davranılıyor ve 1080p kaliteden taviz verilmiyor.

*Sitenin her tarafı gözünüzün içine giren reklamlarla dolu değil.

*Sadece bir yönetmen veya oyuncu seçerek o isme ait tüm filmleri bulmanız mümkün.

*Başka hiçbir sitede olmayan yapımlar, altyazısı düzenlenerek ekleniyor.

*Klasik film severler için HD kalitede klasik filmler ekleniyor. Siyah beyaz filmler bile görüntü kalitesi ile dikkat çekici.

Tabi bunların yanında göze batan olumsuz yanı da yok değil. Büyük ihtimalle site yeni olduğu için içerik olması açısından güncel olmayan filmler de siteye yükleniyor. Bu nedenle en son çıkan filmlerin tamamına ulaşmanız zor oluyor. Ama yine de sık kullanılanlara ekleyip,takip etmekte fayda var. Eğer bir film eklenmişse tıkladığınız zaman bir sürprizle karşılaşmadan sorunsuz izlemeniz mümkün.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bir Yorum “1080p Filmler için Yepyeni Bir Site”

Sosyal Radar teknoloji haberleri, girişim, online pazarlama,mobil ve e-ticaret içerikleri sunan teknoloji blogudur.