30 Ücretsiz Responsive WordPress Temaları

Sosyal Radar 16 Mart 2014

Tüm dünyada en fazla kullanılan wordpress içerik yönetim sistemine ait temalar artık günümüzde daha duyarlı ve kullanılabilirlik açısından daha modern bir hal kazanıyor. Sitenizin tüm tarayıcı ve cihazlarda sorunsuz çalışması responsive wordpress temalarına dayanıyor.

Daha sade ve içeriğe önem veren aynı zamanda mobil uyumlu olan temaların reklam yerleşimi de çok önemli. Bu yazımızda paylaşacağımız adres bizler için tam 30 adet ücretsiz responsive wordpress temasını derlemiş. Oldukça dikkat çekici olan bu listeye şu adresten ulaşabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

3 Yorum “30 Ücretsiz Responsive WordPress Temaları”

 1. Güncel

  Temalar oldukça başarılı. WordPress son zamanların en büyük vurgununu Responsive ile yaptı. Bundan bir kaç sene önce sadece blog olarak görebildiğimiz WordPress, artık her sektöre uygun olacak şekilde dizayn edilebiliyor. Buda kullanıcılara büyük katkı sağlıyor.

  Cevapla
 2. Tek Yazar

  Listeyi inceledim. Oldukça güzel temalar mevcut gerçekten. Liste içerisinde bulunan Point theme adlı temayı arşive aldım. Teşekkürler paylaşım ve bilgilendirdiğiniz için.

  Cevapla
 3. mavi yolculuk

  Verdiğiniz linkteki temaları görse wordpress’e laf atan kişiler, iyice susarlar herhalde. Responsive olması ise wordpress temalarının artık vazgeçilmezi oldu gibi birşey.

  Cevapla

Sosyal Radar teknoloji haberleri, girişim, online pazarlama,mobil ve e-ticaret içerikleri sunan teknoloji blogudur.