Aofdestek.Net Açık Öğretim Platformu

Sosyal Radar 24 Mart 2015

Açık öğretim kelimesi bugün ülkemizde her noktada kullanılabilir bir terim olmaktadır. İkinci üniversite okuyanların, hem çalışıp hem okuma isteyenlerin, ev hanımlarının, iş adamlarının başvurduğu eğitim platformu olan açık öğretim fakülteleri bugün ülkemizde 3 büyük üniversite olan Anadolu, Atatürk ve İstanbul Üniversiteleri tarafından kaliteli bir şekilde sürdürülmekte ve her geçen gün yeniliklerle daha verilmeli hale gelmektedir.

Bu eğitim sisteminde www.aofdestek.net eğitim yardım ve destek platformu da açık öğretim fakültesinde okuyan yüzbinlerin en çok ziyaret ettiği, sorularına çözüm aradığı, on binlerce dokümanı arşivinden indirdiği bir buluşma noktasıdır. Aofdestek.net açık öğretime dair ne varsa bunu sayfalarında paylaşmaktadır. İkinci üniversite, Dikey geçiş, Yatay geçiş gibi konuların yer aldığı, Lisans ve ön lisans bölümleriin tanıtıldığı ve AÖF hakkında daha detaylı bilgi belge ve dokümanları sayfalarında bulundurmaktadır.

Ana sayfasında yer alan Anadolu, Atatürk ve İstanbul Üniversiteleri açıköğretim başlığı altında üniversitelerin duyuruları, kayıt işlemleri ve açık öğretim bölümleri alt başlıkları ile Açıköğretim okuyan veya okumak isteyen her öğrenci ve adayı için sınırsız bilgiler paylaşmaktadır.

Aöf Destek.Net Aöf çıkmış soruları ve ders notlarını sayfalarında paylaşarak öğrencilerin sınavlara daha iyi hazırlanmasını desteklemiştir. Tüm güz ve baharda yer alan vize ve final sınavları sorularını ve cevaplarını sayfalarında bulundurmaktadır. 1. Sınıftan 4. Sınıfa kadar güz ve bahar döneminde öğrencilerin almak zorunda oldukları derslere ait sorular testler ve ders notları yine en doğru ve güncel hali ile aofestek.net adresinde bulunmaktadır.

Sadece açık öğretim fakültelerinde okuyan öğrenciler için değil açık öğretim mezunları içinde harika bir platform olma başarısını yıllardır sürdüren aofdestek.net, KPSS –ALES – DGS –Mali müşavirlik ana başlığını görebilirsiniz. Bu başlık altında mali müşavirlik stajları KPSS sınavına dair akla gelebilen her şeyi, Yatay geçiş, Ales, DGS ( Dikey geçiş sınavı ), YDS ( yabancı dil sınavı ) gibi alt başlıklarla mezunların iş hayatında sağlayacağı başarılara olumlu katkılar sunmuştur. Ayrıca genel kültür, sanat eğlence, müzik sinema ve daha fazlasını aofdestek.net platformunda bulabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sosyal Radar teknoloji haberleri, girişim, online pazarlama,mobil ve e-ticaret içerikleri sunan teknoloji blogudur.