Atış Ve Nişan Oyunlarını Deneyin

Sosyal Radar 05 Mayıs 2015

Yaşlansam da içimde bir yerlerde hala genç bir çocuğun olduğunu bilerek oturuyorum aslında her bilgisayar oyununun karşısına. İnternette gezinirken fark ettiğim Tokoyun.com a girdiğimde de bu hissiyatımı kaybetmediğimi anladım.

Nerede olursa olsun her zaman ilk baktığım ya da ilk tercih ettiğim oyunlardır macera oyunları. Aksiyonu bol, sizi her an birbirinden bağımsız bilinmeyenlere sürükleyen, sizi kısa bir zaman diliminde de olsa başka alemlere alıp götüren ve çoğu zamanda hiç ummadığınız bir sonla biten macera oyunları, benim en sevdiğim oyun kategorisi.

Sizlerin de kendinize göre oyun zevkleri olduğuna eminim ama bakmak isterseniz Tokoyun.com oyun sitesini bir gezin isterim. Gerek günümüzün çığır açan teknolojisini barındıran birbirinden değişik oyunları, gerek sitenin kendi içindeki sade dizaynı ve gerekse oyunlarının kalitesi ile bence girip bakılmayı hak eden bir site.

İçtenlikle söylüyorum bu flash oyunları sıkıntınızı ve stresini atmada size birebir gelecek. Bu sitede Scooby Doo Tapınakta, Adem ve Havva, Anahtar Topla, Salyangoz Bob, Hugo ve Cadı Sila, Ateş ve Su 10 gibi birbirinden değişik tarzda ve yapıda yüzlerce oyun, oynamanız için sizleri bekliyor.

Yine bu sitede tutkunu olduğum bir alan var ki o da atış yapmak. Bu yüzden atış ve nişan oyunlarına saatlerimi ayırdığımın çoğu zaman farkında bile olmuyorum. Ok, dart, mızrak ve daha pek çok farklı nesne ile atış yapmanıza olanak sağlayan bu oyunlara çok kısa zamanda ilgi duyacağınıza eminim.

Hedef aldığınız noktanın size olan uzaklığı, hedef aldığınız nesnenin hareketli ya da hareketsiz oluşu, hedef aldığınız ve atış yaptığınız zamanların farklı oluşu gibi aslında kolay gözüken ama bir o kadar da karmaşık olasılıkları hesaplamanızı gerektiren bu tarz oyunlar, her geçen gün daha fazla insan tarafından beğeni topluyor.

Gelişen ve önüne geçilemez bir hızla değişen teknolojik imkanlarla birlikte de artık gerçekmişçesine bir oyun ortamına ve gerçekten o vuruş anını birebir aynı zaman dilimlerinde yaşamaya olanak sağlayan kaliteli oyunların varlığı, bu oyunların da Tokoyun.com yöneticileri tarafından siteye konmuş olması bence bizler için büyük bir avantaj.

Bunun farkında olup emeğe saygı göstermek gerektiğini düşünüyor ve tüm bu güzel oyunlara bakmanızı öneriyorum, emeğe geçen herkese de teşekkürlerimi iletiyorum.
http://www.tokoyun.com/
http://www.tokoyun.com/atis-ve-nisan

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bir Yorum “Atış Ve Nişan Oyunlarını Deneyin”

  1. MEB OYUN

    Kaç yaşında olursak olalım kafa dağıtmak için bazen insanın bu tarz oyunlar oynayası geliyor. Ben bile farkında olmadan saatlerce oynadığımı biliyorum.

    Cevapla

Sosyal Radar teknoloji haberleri, girişim, online pazarlama,mobil ve e-ticaret içerikleri sunan teknoloji blogudur.