Betie’s Butik Kurabiye

Sosyal Radar 12 Aralık 2014

KURABİYE

Uzun zamandır görmediğiniz arkadaşlarınız için bir masa hazırlıyorsanız, mutlaka sunumlarınız da normalde biraz daha özenli ve şık görüntüye sahip olmalıdır. Bu nedenle arkadaşlarınız için daha farklı bir masa konsepti hazırlayabilir ve Butik Kurabiye gibi tasarım ürünlerinden oluşan bir masa düzeni oluşturabilirsiniz. Kadınlar için her alanda önemli olan görsellik, küçük çaplı arkadaş partilerinde de önemli olacağından ötürü, kurabiye sepetinin yanına küçük Lezzetli Toplar, Çikolata Sepeti ve tasarım pasta gibi sunumlardan oluşan bir çeşitlilik eklenebilir.

Böylece oluşturduğunuz şık bir masa düzeniyle uzun süre adınızdan söz ettireceğinize emin olabilirsiniz. Aynı zamanda kızınızın doğum günü için pembe kedicik figürlü kurabiye modeli seçebilir, ya da oğlunuz için yarışalım konseptli ürünü tercih ederek doğum gününe bir farklılık kazandırabileceğiniz gibi Temalı Parti Paketleri seçeneklerini de değerlendirebilirsiniz. Unutmayınız ki, tasarım ürünler her daim kişinin kendini özel hissetmesini sağlar. Bundan ötürü sizin için özel olan kişilere, özel tasarım cupcake pastalar gibi ürünlerle kendini iyi hissettirecek bir sürpriz yapabilirsiniz. Aynı zamanda seçtiğiniz Kurabiye modelinin içeriğini isteğinize göre fındıklı, cevizli, parça çikolatalı, tarçınlı gibi farklı tatlar eşliğinde tercih edebilirsiniz.

Ürünlerin tamamında şeker hamuru için kullanılan gıda boyası tercih edildiğinden dolayı kesinlikle sağlığa zararlı değildir. İçiniz rahat şekilde istediğiniz modelde ve renkte Butik kurabiye ve çeşitlerini tercih edebilir, konuklarınıza son derece hoş sunumlar eşliğinde eğlenceli vakitler geçirtebilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sosyal Radar teknoloji haberleri, girişim, online pazarlama,mobil ve e-ticaret içerikleri sunan teknoloji blogudur.