Burger King Sosyal Medya Ajansını Seçti

Sosyal Radar 16 Mart 2014

Türkiye’de hızlı servis sektörünün lider kuruluşlarından biri olan Burger King, dijital pazarlama ve sosyal medya hizmetleri için Krombera Dijital Pazarlama Ajansı ile anlaştı.

Türkiye’deki faaliyetlerine 1995 yılında ATA Grubu’na bağlı TAB Gıda Sanayi A.Ş. bünyesine katılmasıyla başlayan Burger King, kısa sürede restoran zincirlerinin halkalarını çoğaltarak vazgeçilmez lezzetlerin adresi olmuştur. Bugün 500’den fazla restoranı ile lezzet düşkünlerine hizmet vermektedir. Türkiye’de hızlı servis sektörünün lider kuruluşlarından biri olan Burger King, önümüzdeki sürecin tüm dijital pazarlama ve sosyal medya süreçlerini yürütmek üzere Krombera Dijital Pazarlama Ajansı ile anlaştı.

burger-king-krombera

Krombera Hakkında

2011 yılında hizmet vermeye başlayan Krombera, mecra bağımsız yaratıcı içerik ve deneyim üreten bütünleşik bir dijital pazarlama iletişimi ajansıdır. Krombera stratejiye, hikaye anlatımına, içeriğin gücüne, eşsiz deneyime ve inovasyona inanır. Krombera bilerek ve özünde hissederek “iyi iş” üretir.irişimi listesinde tek ajans olarak yer almış ve listeye Türkiye’den 2. sırada girmiştir. Krombera başarısını aldığı yurtiçi ve yurtdışı farklı ödülllerle perçinlemeye devam etmektedir.

Yaklaşık 3 yıl önce 3 kişilik bir ekiple yola çıkan Krombera’nın bugün 35’i aşkın çalışanı bulunuyor. Türkiye’de ve Dünya’da farklı sektörlerdeki lider firmalara dijital pazarlama hizmetleri veriyor.

Detaylı bilgi ve iletişim için: Güneş Bayrak pr@krombera.com

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bir Yorum “Burger King Sosyal Medya Ajansını Seçti”

  1. Fethiye Klima

    Burger King 1 numara ne zaman hamburger yemek istesem 1.tercihim Burger King oluyor özellikle de Big King’e bayılıyorum. Kampanyaları ve fiyatları da çok iyi.

    Cevapla

Sosyal Radar teknoloji haberleri, girişim, online pazarlama,mobil ve e-ticaret içerikleri sunan teknoloji blogudur.