Çiçek Göndermek İçin Alternatifler

Sosyal Radar 24 Şubat 2015

Hepimizin bildiği gibi yakınlarımız, akrabalarımız, sevdiklerimiz için özel olan kına, nişan, düğün, sünnet ve açılış günlerinde çiçek göndermek toplumumuzda bir adet haline gelmiştir. Genellikle bu adet kişinin, çiçek gönderilen kişi ile bir yakınlığı veya gönderen tarafında bir değere sahip olduğunun da işaretidir.

cicek-335

Günümüzde çiçek göndermek son derece kolay bir hal almıştır. Gelişen iletişim teknolojilerinin başında yer alan internet sayesinde birkaç tıkla çiçek siparişi kolaylıkla verilebilmekte veya bir telefonla çiçek gönderimi sağlanabilmektedir.

Bununla birlikte sonra yıllarda gelişen çiçekçilik sektöründe yaşanan gelişmeler ve rekabet ortamının da artmasıyla, çiçek firmaları müşterilerine çiçek göndermek için alternatif reklam kanallarını da tercih edebilmektedir.

Dışarıdan oldukça kolay bir iş olarak görünen çiçekçilik, aslında sonra derece meşakkatli iş kollarından biridir. Çiçek siparişinin alınıp müşterinin tercih ettiği çiçeği özenle hazırlayarak adrese teslim etmek, bununla da kalmayıp gerek fiyat gerekse zamanında teslimat konusunda müşteri memnuniyetini tam anlamıyla sağlamak son derece önemli bir hal almıştır.

Bahsettiğimiz özel günlerde gönderilen çiçeğin zamanında teslim edilmesi ve mekana gelen ziyaretçiler tarafından gönderilen çiçeğin kimden geldiği ve içerdiği mesaj da toplumdaki bireyler tarafından oldukça önemsenmektedir.

Gönderilen çiçeğin rengi, duruşu, büyüklüğü, içerdiği mesaj da aynı zamanda gönderen kişi veya firmayı temsil ettiğinden adeta çiçeğin bir temsilci olduğu anlamını çıkarmak da mümkündür.

Sevdiklerinize çiçek göndermek için öncelikli olarak internet üzerinden sitemizi ziyaret ederek yüzlerce farklı renk ve modeldeki çiçeklerimize göz atabilir ve farklı büyüklüklerdeki çiçekleri kıyaslayabilirsiniz. Sonrasında karar verdiğiniz çiçek modelini dilerseniz online olarak, dilerseniz telefon üzerinden bize ileterek çiçeğinizi belirttiğiniz adrese tam zamanında ve tam istediğiniz şekilde göndermemizi sağlayabilirsiniz.

Siparişiniz müşteri temsilcimiz tarafından kontrol edildikten sonra belirtilen özelliklerde özenle hazırlatılacak ve zamanında teslimat için plan dahiline alınacaktır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sosyal Radar teknoloji haberleri, girişim, online pazarlama,mobil ve e-ticaret içerikleri sunan teknoloji blogudur.