Dedektif ve Dedektiflik Bilgi Portalı Dedektif.Kim

Sosyal Radar 23 Temmuz 2015

Dedektiflik mesleğine ilgi duyanların dedektiflik ile ilgili bir çok bilgiye ulaşabileceği Dedektif.Kim özel dedektiflik bürosu Dünya Dedektiflik tarafından yayına geçilirmiş.

Dünya Dedektiflik şirketi genel müdürü Selçuk Toprak dedektiflik ile ilgili deneyimlerini ve bilgileri dedektif.kim blogunda paylaşıyor. Sitede dedektif filmleri, dedektiflik hikayeleri gibi kadar bir çok alanda farklı kategoriler mevcut durumda ve sürekli güncellenen içeriği ile göz dolduruyor.

Ayrıca sunulan dedektiflik hizmetleri ile ilgili bilgilere kolayca ulaşılıp özel dedektiflik fiyat teklifi alınabiliyor. Responsive bir tasarıma sahip olan dedektif kim de mobil cihazlardan ve tabletlerden erişebilmek mümkün. 2014 yılından bu yana hizmet veren Dünya Dedektiflik şuana kadar istanbul’da 3 şubeye ulaşmayı başarmış.

Özel Dedektif hizmeti alan müşterilerin gizliliğine oldukça önem veren dedektiflik firması bu alanda getirdiği kurallar ile diğer firmalardan sıyrılmayı başarmış. Armut.com ‘da en iyi 10 dedektiflik firması arasında ilk sırada yer alan Dedektiflik Hizmetleri arasında 15 e yakında dedektif hizmeti barındıran Dünya Dedektiflik şirketinin başlıca hizmetleri arasında; Aile Bireyi Araştırmaları,Kurumsal Araştırmalar,Evlilik Öncesi Araştırma,Eş Takibi,Boşanma Davaları,Velayet Davaları,Öğrenci Gözetimi,Borçlu Bulma,Adres Tespiti,Şirket Davaları,Marka Patent Telif hakları,Sigorta Sahteciliği ve Miras Davaları yer alıyor.

http://www.dedektif.kimhttp://www.dunyadedektiflik.com 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sosyal Radar teknoloji haberleri, girişim, online pazarlama,mobil ve e-ticaret içerikleri sunan teknoloji blogudur.