Developer’ların Bilgi ve Eğlence Platformu

Sosyal Radar 25 Kasım 2014

İstanbul Ticaret Universitesi Bilgisayar Muhendisligi bölümü mezunu olan ve özel bir yazılım firmasinda calisan Batuhan Karaduman, mesleğine aşık genç bir developer.

Yazılım dünyasında olan tüm yeniliklikleri takip edip işine uygulamaya meraklı ve bu yenilikleri developer arkadaş çevresine de aktarıp bunlar üzerine tartışmaya hevesli biri. Yazılım dünyasında gördüğü yenilikleri paylaşabilmek adına developerkafasi.com platformunu oluşturuyor.

developerkafasi.com, günlük hayatın verdiği stresten, müşteri baskısından, patron daraltmasından, mail yoğunluğundan sıkılan developer’ların eğlence ve bilgi platformudur. Developer’lar, bu platform ile bir developer’ın gün içinde neler yaşadığını insanlara göstermeyi hedefliyorlar.

developerkafasi.com; içerisinde kısa ve bilgilendirici makaleler, eğlenceli caps’ler ve gif’ler, developer’ların projelerinde kullanabileceği kod Blok’ları, yazılım dünyasının önemli seminerleri veya eğitimleri ve iş imkanlarının paylaşıldığı büyük bir platform.

Ayrıca yazılım dünyasında içinde olan diger developer’ları da, kendi seslerini duyurabilmeleri adına developerkafasi.com’da yazarlığa davet ediyor.

Bir göz atmakta yarar var. Çünkü kendi yansımanızı developerkafasi.com da göreceksiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sosyal Radar teknoloji haberleri, girişim, online pazarlama,mobil ve e-ticaret içerikleri sunan teknoloji blogudur.