Dijital Pazarlama ve Web Tasarımda Aktif Oyuncu Dijitalajans.com

Sosyal Radar 18 Şubat 2015

Vural Bilişim ve Danışmanlık bünyesinde yer alan Dijitalajans.com, 2010 yılından beri dijital pazarlama ve web tasarım alanlarında hizmet vermektedir.

Sizlere ihtiyacınız doğrultusunda hizmetlerimizi sunarken, en iyiyi hedeflemekteyiz Hizmetlerimize öncelikle, kurumsal kimliğinizi en iyi şekilde yansıtacak dijital karşılığı arayarak başlıyoruz.

İhtiyaçlarınızı analiz ederek, sizin için tasarlayacağımız veya sunacağımız hizmetin net ve sade bir şekilde sizi tanıtmasına özen gösteriyoruz. Örneğin websitesi tasarlama sürecinde, tasarladığımız web sitelerinin arama motorları tarafından kolaylıkla endekslenmesine ve üst sıralarda yer almanız için gerekli bütün altyapının sağlanmasına oldukça dikkat ediyoruz.

Böylelikle tanınırlığınızı arttırıyor ve geri dönüşüm elde etmenizi sağlıyor, süreci hızlandırıyoruz.İçerik Editörlerimiz ve Sosyal Medya Uzmanlarımız ile ihtiyacınıza yönelik sosyal medya araçlarını kullanarak, marka tanınırlığınızı pekiştiriyoruz. Sizin için özgün içerikler oluşturuyor ve paylaşımlarda bulunuyoruz. Sosyal platformlarda aktif bir kampanya yürüterek kısa sürede geri dönüşüm almanızı önemsiyoruz.

Arama motorlarının hayatımızın ayrılmaz parçası olduğu düşünülürse, gerek SEO gerek Adwords organizasyonlarıyla markanızın ihtiyacına yönelik çalışmalar yaparak, dijital pazarlama alanında size yardımcı oluyoruz.Kısacası bütün gayemiz; markanızın dijital dünyada kaliteli şekilde tanınırlığını sağlayarak karlılığınızı arttırmak. Sizin için, sizin karlılığınızı arttırmak adına çalışıyoruz.

Bizimle içeceğiniz bir kahve, markanızın geleceğini pozitif olarak etkileyebilir, bu yüzden siz de internet dünyasının fırsatlarından yararlanmak ve karlılığınızı arttırmak istiyorsanız bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.

basın bülteni olarak yayınlanmıştır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sosyal Radar teknoloji haberleri, girişim, online pazarlama,mobil ve e-ticaret içerikleri sunan teknoloji blogudur.