eKolej ile Tanışın

Sosyal Radar 08 Haziran 2015

eKolej, eğitimi öğrenciye ev sıcaklığı ve rahatlığında sunarken, eğitimin yanı sıra hayatı da kolaylaştırıyor. Öğrencilerin daha rahat ve huzurlu bir şekilde eğitimlerine destek olmak için MEB müfredatını evlere taşıyor.

eKolej öğrencilerin ekran üzerinden mikrofon ve kamera sistemi desteğiyle söz hakkı isteyerek tüm sorularını sorabildiği online bir merkez. Okullardaki müfredat ile eşleşen ders çizelgesi sayesinde öğrenci algılayamadığı veya zorlandığı konu hakkında uzman öğretmenlerden yardım alabiliyor. Sosyal ortamlara adapte olmakta zorlanan çocuklar E-Kolej derslerinde rahatlıkla öğretmenlerinden söz hakkı alarak diyalog kuruyor ve hiç çekinmeden anlamadıkları tüm konuları soruyor.

eKolej sınıflarında “arka sıra” yoktur. Üstelik sınıf ortamındaki gibi öğrencilerin dikkatini dağıtacak herhangi bir unsur olmadığı için öğrenciler dikkatini daha rahat toplayarak derslerden daha çok verim alıyor.
Biz Kimiz?

eKolej genç, yeniliğe açık ve profesyonel ekibiyle birlikte, Almanya’ dan sonra ülkemizde de evrensel kalite ve standartlarda eğitim hizmetleri sunmayı amaçlıyor. Avrupa Birliği ülkelerinde önde gelen üniversitelerin kullandığı online eğitim modelini ilk ve orta okullar için Milli Eğitim Bakanlığına uygun müfredatla geliştirip ülkemizin her köşesine aynı kalitede eğitim olanağı sunarak eğitimde fırsat eşitliği için çalışıyor.

Günümüzde pek çok online eğitim kurumu arasında farklılık yaratarak kalıcı üstünlük sağlamayı benimseyen kurumumuz, eğitimin süreklilik isteyen gelişim ve değişim sürecine dinamik yapısıyla karşılık veriyor. İletişim ve bilişim sektöründe gelişen teknolojiyi takip ederek sadece Türkiye’nin değil Avrupa’nın da en büyük ve en çok tercih edilen Uzaktan Eğitim gruplarından biri haline geldi.

www.ekolej.net

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sosyal Radar teknoloji haberleri, girişim, online pazarlama,mobil ve e-ticaret içerikleri sunan teknoloji blogudur.