Eşleştirme Oyunlarına Bir Yenisi Daha Ekleniyor

Sosyal Radar 29 Ocak 2015

Son zamanlarda eşleştirme oyunlarına olan ilginin bir hayli artmasından dolayı bu oyunlara her geçen gün bir yenisi eklenmeye devam ediyor. Bir yeni oyun da Gameloft’tan geldi. İsmi ise Puzzle Pets. Geçtiğimiz hafta yayınlanan oyun android, iphone, ipad ve windows cihazlar için hizmet veriyor.

Oyun bağımlılık yapan eşleştirme oyunlarından olmasına rağmen birçok farklı yönüyle de diğer eşleştirme oyunlarından ayrılıyor. Bu özelliklerini sıralamak gerekirse en önemlisi yardımcı eğitmenize olanak sağlaması… Yardımcılarınıza vereceğiniz eğitimin konusu ise adanızı zehirli bitkiler, buz ve demir gibi tehlike yaratacak ögelere karşı korumak. Puzzle Pets’in diğer 3’lü eşleştirme oyunlarından farkı ise diğer oyunculara karşı ve zamana karşı yapacağınız oyun içi etkinliklerdir. Bu etkinlikler sizin eğlenmenizi sağlamasının yanında, kilit açmanıza ve oyunun diğer aşamalarında kullanabileceğiniz hediyeler kazanmanıza neden oluyor.

Oyunun son farklı yönlerinden bir tanesi ise 7 adet farklı hortum ve bukelemun gibi arttırıcı sayesinde kendi stratejinizi belirlemenize olanak tanıması. Eşleştirme oyunlarından vazgeçemiyor ancak, farklı stratejilerde ve farklı eğlence anlaşı geliştirmek istiyorsanız Puzzle Pets tam size göre bir oyun. Bağımlılık yaratacağını düşündüğümüz bu oyunu Google Play ve Apple Store’dan indirebilirsiniz. Sevimli hayvanlarla yaratacağınız çılgınn eğlencenin soğukkanlılığınızı korumanız durumunda sizi istila edeceğini ve başarıya ulaştıracağını söyleyebiliriz. Üstelik bu oyunlara arkadaşlarınızla birlikte katılmanız ve onları takip etmeniz de mümkün.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sosyal Radar teknoloji haberleri, girişim, online pazarlama,mobil ve e-ticaret içerikleri sunan teknoloji blogudur.