Evlilik ve Pırlanta Tektaş Yüzük

Sosyal Radar 15 Aralık 2014

Düğün alışverişlerinin olmazsa olması kadını süsleyen takılar, kadınlar içinde son derece önem teşkil etmektedir. Genelde gelin adayları, damat adayını maddi açıdan zora sokmamak adına alınacak altın miktarını damada bırakır ve uygun fiyatlı takılardan yana tercih hakkını kullanmak ister. Tabi ki bu durum her kadın için geçerli değildir. Bazı kadınlar asla güzelliklerinden ve takılarından ödün vermediği gibi mutlaka tercih ürünlerini Pırlanta bazındaki modellerden yana yapar. Aslına bakılırsa pekte haksız oldukları söylenemez.

Çünkü günümüzde kuyumcular da 4 taksit gibi ve bazı durumlarda daha uzun vadeli ödeme seçenekleri sunmalarından dolayı, daha kaliteli ve şık görsellik sunan takılar tercih edilebilmektedir. Bu avantajlardan yararlanmak isteyen kişiler aynı zamanda yaklaşan yeni yıl hediyesi olarak son derece zarif bir görüntü sergileyen Pırlanta Kolye seçimi ile eşlerine hoş bir sürpriz yapabilirler. Bunun yanı sıra pırlanta kolyelerde birçok şık tasarımlar bulunmakta olup, zümrüt, safir, inci gibi birçok özel taşlarla işlenmiş modelleri de bulunmaktadır.

Ayrıca kadınlar için son derece özel bir anlam ifade eden Tektaş yüzükleri de es geçmek olmaz. Göz kamaştıran muhteşem tasarımlar sahiplerinin ellerinde oldukça asil bir görünüş sergilemektedir. Sizlerde sevdiklerinize bir tektaş yüzük hediye edebilir ve kendilerini sizin için özel olduğunu hissettirebilirsiniz. Seçeceğiniz model pırlanta ve yakutun birleşmesinden oluşan şık bir tasarım olabilir veya tam tur pırlanta ile bezenmiş bir yüzük modeli de olabilir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sosyal Radar teknoloji haberleri, girişim, online pazarlama,mobil ve e-ticaret içerikleri sunan teknoloji blogudur.