FiloTürk Araç Periyodik İşlemler Hizmetini Tanıttı

Sosyal Radar 16 Mart 2014

FT_benzin_istasyonuFiloTürk araç takip ve filo yönetim sistemine entegre edilen “Araç Periyodik İşlemler” Modülü ile taşıt vergisinden bakım gününe, servis işlemlerinden akaryakıt kontrolüne hepsi tek tuşla elinizin altında.

Türkiye’nin ilk Mobil Takip Operatörü FiloTürk, araç takip sisteminde geliştirdiği yeni uygulamalarla zamandan da tasarruf sağlayarak, şirketlerin verimliliklerini artırmalarını hedefliyor. FiloTürk tarafından geliştirilen “Araç Periyodik İşlemler” özelliği sayesinde araçların bakımları, sigortaları, motorlu taşıtlar vergileri, yedek parça ve servis işlemleri ve hatta kullanılan akaryakıt miktarı tek bir sistem üzerinden otomatik olarak takip ve kontrol edilebiliyor.

Daha önce kişiler tarafından takip edilen işlerin sistem tarafından otomatik olarak takip edilmesi sayesinde hem zamandan tasarruf ediliyor hem de unutma, gecikme gibi istenmeyen durumlar ortadan kalkıyor.

Tüm işlemleri tek tuşla kontrol etmek mümkün

Araç takip sektöründe sadece FiloTürk tarafından sunulan bu özellik sayesinde araçlara dair tüm işlemlerin ve bilgilerin tek bir sistem üzerinden takip edilebildiğini vurgulayan Mobiliz Yönetim Kurulu Başkanı Levent Aydoğan, “Müşterilerimizin işletme giderlerinin azaltılması için sürekli yeni özellikler geliştirmeye devam ediyoruz. Araç periyodik işlemler modülü ile kullanıcılar araçlarını 7/24 izledikleri sistem üzerinden aynı zamanda araç bakımlarına, sigortalarına, motorlu taşıtlar vergilerine, yedek parça ve servis işlemlerine ve hatta kullanılan akaryakıt miktarı bilgilerine tek bir sistem üzerinden anında erişebiliyor” dedi.

Kontrol artıyor, zamandan tasarruf sağlanıyor

Mobiliz Yönetim Kurulu Başkanı Levent Aydoğan: “Bu yeni özellik sayesinde sisteme önceden girilen bilgiler ile araç sahiplerine talep ettikleri zaman kadar öncesinde ve ödeme günlerinde olmak üzere iki kez hatırlatma mesajları iletiliyor. Ayrıca araçlar için yaptırılan tüm işlemler sisteme kaydedilebiliyor ve daha sonra rapor alınabiliyor. Böylelikle hem işletmelerin araçlarının periyodik işlemlerine dair kontrolleri artıyor hem de zamandan tasarruf ediliyor” dedi.

FiloTürk Hakkında

Bir Mobiliz markası olan FiloTürk Araç Takip ve Filo Yönetim Sistemi, şu an Türkiye’de toplam 170.000’in üzerinde araçta kullanılmakta, 10.000’i aşkın çoğunluğu sektör liderlerinden oluşan saygın müşteri portföyüne hizmet vermektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bir Yorum “FiloTürk Araç Periyodik İşlemler Hizmetini Tanıttı”

Sosyal Radar teknoloji haberleri, girişim, online pazarlama,mobil ve e-ticaret içerikleri sunan teknoloji blogudur.