forma yaptırma

Forma Tasarlama Uygulamasıyla Forma Yaptırma

Sosyal Radar 23 Aralık 2016

İnternet üzerinden forma tasarlayıp satın alabileceğiniz formatasarla.com.tr, sporseverlerin internetten forma yaptırma arayışına çözüm üretmeyi hedefliyor.

Formalar konusunda oldukça fazla seçenekler sunup kullanıcıların, en güzel tasarımları yaratarak beden üzerinden nasıl duracağı görmeleri mümkün. Oldukça fazla renk opsiyonunun olduğu sitede eğer yaptıracağınız formaya uygun bir renk bulamadıysanız site yetkilileriyle iletişime geçip talepte bulunabilirsiniz.

Formaların kumaşları; birinci sınıf mikro-interlok; esnek-fit, anti-bakteriyel, thermo-cool ve çabuk kuruyan bir dokuya sahip, forma tasarlama sitesinde ki ürünler bu nedenle futbol maçlarında oyunculara rahat hareket etme imkanı sunuyor. Ayrıca günlük hayatınıza bu formalar ile devam edebilecek kadar şık tasarlanmış olduğunu belirtelim.

Forma yaptırmak isterseniz öncelikle formatasarla.com.tr adresine girip canlı destek hattına aklınıza takılan soruları sormak ve bilgi almak amacıyla bağlanabilirsiniz. Ardından üst menüde yer alan forma tasarla linkine tıkladıktan sonra formanızı tasarlamaya başlayabilirsiniz. Önce forma modelini seçip sırasıyla, rengini, şort ve çorabını, logo ve sponsor alanını son olarak da isim ve numaraları belirleyip siparişinizi verebilirsiniz.

Sitede sadece futbol formaları değil, basketbol ve voleybol formaları da yaptırabileceğinizi belirtmek isteriz. Forma fiyatları piyasaya göre çok uygun durumda belirlenmiş. Kullanıcı dostu ara yüzü ile sorunsuz bir şekilde en uygun formayı kendi zevkinize göre tasarlayıp sipariş verebilirsiniz. Ayrıca sitede ki kullanıcı yorumlarını okuyarak fikir edinebilirsiniz.

Girişimler kategorimizde bugün formayaptirma.net adresine yer verdik. İnternet dünyasında e-ticaret hızlı bir şekilde gelişmekte ve yeni iş modelleri birbiri arkasına gelmekte. Sportpro markasının bir girişimi olan formayaptirma.net yayın hayatında başarılar diliyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sosyal Radar teknoloji haberleri, girişim, online pazarlama,mobil ve e-ticaret içerikleri sunan teknoloji blogudur.