Gameextra Point Blank 2012 Sezon Turnuvası

Sosyal Radar 15 Kasım 2013

superonline

Turkcell Superonline ana sponsorluğunda düzenlenecek GameEkstra Point Blank oyun turnuvası için başvurular başladı. Tüm Türkiye’den oyun severlerin katılımına açık olan turnuvada kayıtlar 22 Kasım tarihine kadar devam edecek. Turnuvada online elemeler 23-24 Kasım tarihlerinde yapılacak. Finale kalan en iyi takımlar 30 Kasım’da GameEkstra’da düzenlenecek Point Blank Büyük Finali’nde şampiyonluk için yarışacak.

Türkiye’yi dünya ile aynı anda fiber internetle tanıştıran Turkcell Superonline ana sponsorluğunda GameEkstra tarafından düzenlenen Point Blank Oyun Turnuvası, tüm Türkiye’den oyun severleri bir araya getiriyor.

Point Blank oyun turnuvası 23-24 Kasım tarihlerinde online elemelerle başlayacak. Turnuvaya katılmak isteyenlerin tek yapması gereken 22 Kasım’a kadar 5 kişiden oluşan takımlarıyla www.gameekstra.org adresinde yer alan formu doldurmak.

Büyük Final 30 Kasım’da

Elemeler sonucunda finale kalan 8 takım arasından GameEkstra’da düzenlenecek Büyük Final ile şampiyon takım belirlenecek. En iyi Point Blank oyuncularından oluşan takımlar 30 Kasım’da GameEkstra’nın Bahçelievler’deki merkezinde birincilik için kozlarını paylaşacaklar.

Birinciye oyunseverlerin favorisi Toshiba Qosmio bilgisayar

Online elemeler sonucunda finale kalan bütün takımlar sürpriz hediyelerin sahibi olacak. Point Blank Büyük Finali’nde birinci olan takım yüksek donanımlı Toshiba diz üstü bilgisayarların sahibi olacak. İkinci ve üçüncü takımları ise üst düzey oyuncu ekipmanları bekliyor. Ayrıca finale yükselen 8 takım 5.000 TL değerinde Point Blank oyun içi paranın (NG) da sahibi olacak.

Point Blank: Son yıllarda Türkiye’ye damgasını vuran çevrimiçi oyun

Point Blank oyunu savaş üzerine kurgulanmış olup rütbe sistemi ile oynanmaktadır. Maç yaptıkça tecrübe puanı ve oyun puanı kazanılmaktadır. Birçok harita ve 7 farklı modun bulunduğu oyunda amaç en üst rütbeye erişmektir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sosyal Radar teknoloji haberleri, girişim, online pazarlama,mobil ve e-ticaret içerikleri sunan teknoloji blogudur.