GittiGidiyor.com’da Üst Düzey Atama

Sosyal Radar 08 Eylül 2014

GittiGidiyor.com’da üst düzey atama Christian Erhard Pazarlama Direktörlüğüne getirildi. 

Dünyanın önde gelen pazaryeri eBay’in Türkiye iştiraki GittiGidiyor.com’da, Pazarlama Direktörlüğüne eBay International’dan Christian Erhard atandı. GittiGidiyor.com’da 1 Ağustos 2014 tarihinden itibaren çalışmaya başlayan Edhard, pazarlama ekibinin yönetiminden sorumlu olacak.

Christian Erhard, pazarlama ve takım liderliği konusunda, dijital pazarlama, ortaklık geliştirme ve ekip yönetimi dahil tüm pazarlama kanallarında 10 yılı aşkın süre profesyonel geçmişe sahip.

Erhard, 2006 yılından bu yana eBay’ de çeşitli pozisyonlarda görev yapıyor. 2006-2008 yılları arasında eBay Berlin’de Pazarlama Müdürü görevi ile portallar, medya & inovasyon yönetiminden sorumlu oldu.

2009 yılından bu yana eBay International Zürih’de Online Ortaklık Yönetimi Başkanı pozisyonunda; işbirliği pazarlama yönetimi, arama motorları optimizasyonu, iş geliştirme, medya pazarlama kampanyaları, inovasyon yönetimi, pazarlama liderlik takımı üyeliği dahilinde; bütçe, performans yönetimi ve strateji geliştirme görevlerini yürüttü.Munich Ludwig-Maximilians-University mezunu Christian Edhard 1974 doğumlu. Almanca, İngilizce ve Fransızca biliyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sosyal Radar teknoloji haberleri, girişim, online pazarlama,mobil ve e-ticaret içerikleri sunan teknoloji blogudur.