Google Videolu Yardımlaşma Platformu Helpouts ‘u Duyurdu

Sosyal Radar 05 Kasım 2013

google-helpouts

İnternet gurusu Google, yepyeni bir servis ile tekrar karşımızda. Google videolu yardımlaşma platformu Helpouts adında yeni internet portalının duyurusunu yaptı.

Tamamen özel bir soru cevap ve yardımlaşma platformu olarak tanımlayacağımız bu servis, merak ettiğiniz kafanıza takılan çoğu alanda ihtiyaçlarınıza cevap derdinize derman olacak.

google-helpouts

Spordan,beslenme ipuçlarına, aklınıza gelebilecek onlarca başlıkta toplanmış içeriklere Google videolu yardımlaşma platformu Helpouts  ‘tan canlı video bağlantıları yapmaya hazır kişilerden ulaşabilirsiniz.

google-helpouts

Yardım alacağınız konuyu belirledikten sonra karşınıza uzman kişiler beliriyor. Uzman kişi uygunsa yardımı hemen alıyorsunuz değilse, ileri bir tarihe randevu da alıyorsunuz . Google videolu yardımlaşma platformu Helpouts  ‘tan Bu kişilerin profillerine göz atabiliyor ve başkaları tarafından onlar için bırakılan yorumları okuyabiliyorsunuz. Yapılan yardımlar öyle bedava da değil ve her bir yardım için ücret ödemeniz şart.

Şuanda İngilizce ,kısıtlı kategori ve kısıtlı kişilerin hizmet sunduğu servis geliştikten sonra başka dillerde de hizmet vermesi beklentiler arasında yerini alıyor.

1,000 kuruma davetiye gönderen Google bir süre daha yoluna kapalı beta şeklinde devam etmek istiyor.

Yardım veren kişiler kendi fiyatlarını belirleyebiliyor ve Google bu rakam üzerinden yüzde 20 komisyon alıyor. Sadece belirli sayıdaki görüşmeyi şirket ücretsiz olarak sunabilir.

Google videolu yardımlaşma platformu Helpouts  uygulama olarak Android için Google Play ve iOS için Apple Store’ da yakın zamanda yerini alabilir.

Aşağıdaki videodan Google Helpouts hakkında daha detaylı bilgiye sahip olabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sosyal Radar teknoloji haberleri, girişim, online pazarlama,mobil ve e-ticaret içerikleri sunan teknoloji blogudur.