indir.com Mobil Uygulama Yarışması’nda Geçen İlk Ay

Sosyal Radar 13 Mart 2014

indir.com tarafından geçen ay duyurulan ve geliştiricilere mobil uygulamalarını tanıtma fırsatı verilen ,bir çok hediye kazanma şansı sunulan Mobil Uygulama Ödülleri Yarışması’nda bir ay geride kaldı.

Mobil yazılım geliştiriciler beraberinde kullanıcıların ve çeşitli basın organları tarafından yoğun ilgi gören indir.com Mobil Uygulama Ödülleri Yarışması’nda geride kalan bir ay içerisinde yarışmaya dair bazı veriler yayınlandı.

Mobil Uygulama Ödülleri Yarışması bugüne kadar yarışma formatına uygun olmayan 27 iOS, 104 Android ve 23 Windows Phone uygulamasıyla, yarışma formatına uygun olan 6 iOS, 45 Android ve 7 Windows Phone olmak üzere toplamda 212 uygulama başvurusu yapıldı. 

indir-com

Yine Mobil Uygulama Ödülleri yarışmasına ait olan http://indir.com/yarisma web sitesini 4 Şubat’tan bu yana ortalama 2.17 dakika görüntüleme süresi ile 20 bin’in üzerinde kişi ziyaret etti.

15 Nisan 2014′e kadar devam edecek  indir.com Mobil Uygulama Ödülleri Yarışması’na başvurmak için http://indir.com/yarisma adresini ziyaret edebilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sosyal Radar teknoloji haberleri, girişim, online pazarlama,mobil ve e-ticaret içerikleri sunan teknoloji blogudur.