Çay Sevdalıları İçin Instagram Fotoğraf Yarışması #Çaystagram

Sosyal Radar 11 Mayıs 2015

Türkiye’de ilk defa Beyaz çayın mucidi Neşe Çay ,çay sevdalılarına özel #çaystagram Instagram fotoğraf yarışmasının startını verdi.

nese-cay-hediye-paketiÇay ve fotoğraf düşkünleri bu yarışmaya katılmak için Instagram üzerinden 11 Mayıs – 11 Haziran tarihleri içerisinde çay sevgilerini en iyi ifade edecek fotoğrafı çekip #çaystagram etiketiyle paylaşmaları gerekiyor. Bir ay boyunca her hafta 1 talihli çaysever Neşe Çay’dan special çay paketi ile ödüllendirilecek.

Ayrıca Çaystagram yarışması için özel olarak hazırlanan caystagram.com internet sitesi üzerinden yarışmaya katılan tüm fotoğrafları ve her hafta kazanan fotoğrafı görmek mümkün.

 

Çaystagram Yarışması Katılım Kuralları:

 • Neşe Çay Gıda San. tarafından düzenlenen fotoğraf yarışması Neşe Çay’ın Instagram hesapları üzerinden 11 Mayıs-11 Haziran tarihleri arasında gerçekleştirilecektir.Yarışma duyurusu Neşe Çay’ın Facebook, Twitter ve Instagram hesaplarından  yapılacaktır. Belirtilen tarih aralığında Instagram’da#çaystagrametiketiyle paylaşılan çay aşkını anlatan fotoğraflar arasından haftalık olarak Neşe Çay ekibi tarafından seçilecek  fotoğrafın sahibi Neşe Çay Special Çay Hediye Paketi kazanacaktır.
 • Yarışmaya katılacak kullanıcılarınhttp://instagram.com/nesecay  instagram sayfasını takip etmeleri gerekmektedir. Yüklenen fotoğraflar Neşe Çay tarafından Neşe Çay Instagram hesabında da yayınlanacaktır.
 • Instagram’da profili gizli olan yarışmacıların katılımı geçersiz sayılacaktır.
 • Yarışmaya katılabilmek için, tüm kullanıcılar, Instagram’ın hüküm & koşullarını ve gizlilik politikasını kabul etmiş sayılmaktadır.
 • Fotoğraf sahipleri #çaystagram etiketiyle paylaşılan fotoğrafların, Neşe Çay ekibi tarafından Neşe Çay web sayfasında, Instagram, Facebook ya da Twitter’da paylaşılacağını kabul etmiş sayılır.
 • 1 katılımcı, 1’den fazla fotoğraf ile katılım sağlayabilir. Ancak 1 katılımcı, 1 kez ödül kazanabilir.
 • Yarışmanın sonuçları  haftalık olarak Cumartesi günleri saat 18.00’da açıklanacaktır. Yarışmayı kazanacak olan 4 kişinin isimlerini www.caystagram.com web adresinde ve Neşe Çay Instagram, Facebook ve Twitter sayfaları aracılığıyla açıklanacaktır.
 • Kazanan kişiler açıklandığında, kazananların Neşe Çay Instagram hesabı, Facebook ya da Twitter üzerinden  mesaj atarak iletişim bilgilerini iletmesi gerekmektedir.
 • Kazanan kişilerin ödülleri, ilettikleri adreslere en kısa süre içinde teslim edilecektir. Eksik veya yanlış verilen iletişim bilgilerinden dolayı ödüllerin ulaşamamasından Neşe Çay sorumlu değildir.
 • Kazanılan ödül değiştirilemez, devredilemez, iade edilemez veya nakde dönüştürülemez.
 • Yarışmada çeşitli yöntemlerle haksız avantaj sağlamaya çalışan katılımcıların belirlenmesi durumunda bu katılımcılar ödüle hak kazanamayacaktır.
 • Yarışmaya katılan herkes, katılım koşullarını okuyup anlayarak peşinen kabul etmiş sayılır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sosyal Radar teknoloji haberleri, girişim, online pazarlama,mobil ve e-ticaret içerikleri sunan teknoloji blogudur.