Interactive Screen App ile Yeni Bir Döneme Doğru!

Sosyal Radar 26 Ocak 2015

Sosyolojik bir gerçekten bahsetmek gerekirse, sosyal medya kanallarının iletişimi çok yönlü bir hale getirmiş olmasından bahsetmek gerekir. Her durumunu sosyal medya hesaplarında paylaşmaya hazır kitlelerden haberiniz var sanırım. Olağan hale gelmeye başlayan Pazar kahvaltısı paylaşımlarını hepiniz bilirsiniz. Düşüncelerini daha fazla kişiye ulaştırmak için en iyi hashtag’ı bulmayı becerebilenleri de, bildiğinizden eminim. Sosyal medya paylaşımları her gün, her an ve saatte kişilerin hoşlandıkları bir aktivite haline geldi. Tüm bu durumu oturup biraz düşündüğünüzde, sosyal medya hareketliliğinin size sağlayacağı faydayı nasıl kullanmanız gerektiğinin yollarını düşünmelisiniz.

Interactive Screen App işte bunun için doğdu

Yeni bir doğuş, yeni bir sosyolojik gerçeğin iyi analiz edilmesinden doğuyor. Interactive Screen App projesi de sosyolojik olanı, pratik bir şekilde ortaya koyarak yeni kolaylıklar ve iletişim ağı meydana getiriyor. Binlerce kişinin katıldığı ve büyük solanların bile yetmediği konferansları ve söyleşileri düşünün. Bu kişilerle daha aktif bir iletişim kurmanın artık bir yolu var.

Interactive Screen App uygulaması konferansla ilgili oluşturulacak hashtag sayesinde,  herkesin söyleşiye katılmasını sağlıyor. Konferans hashtagı kullanılarak yapılacak paylaşımlar slayt şeklinde büyük ekranlara yansıtılıyor. Düşüncelerini açıklamak isteyen kişilerin konferans isminizden oluşan hashtagınızı kullanarak, paylaşımlarda bulunmasını sağlayın. Böylece salonların dışında kalan kitlelere de ulaşmanın avantajlarını yakalamış olursunuz.

Sınırların olmadığından emin misiniz?

Sınırların ortadan kalktığını duymuşsunuzdur. Bilgiye her türlü ulaşım imkanı olduğunu bize çok yerde anlattılar. Ama Interactive Screen App ile sınırların kalkması meselesi daha da gerçekçi bir yaklaşımla mümkün oluyor. Çünkü söyleşilerin, sporların, konferansların verildiği kapalı alanlar, artık sosyal medya gibi sınırları kaldıran ortamlarla tam entegre hale getiriliyor. Konferans salonunda olmayan kişiler bile, düşüncelerini kolay bir şekilde paylaşabilme imkanı buluyor. Söyleşileri takip edebiliyor.

Facebook, Twitter, Instagram gibi en popüler sosyal medya kanallarında, canlı paylaşımlarla konferans kitlenizin sizi reklam etmesini ve düşüncelerini paylaşmasına izin verin. Bunun için yapmanız gereken konferansın gerçekleştiği alanda, kendi hasgtagınızın reklamını yapmak ve katılımcılara söz konusu hashtagı kullanarak, düşüncelerini iletebileceklerini söylemektir. Ekranda kendi düşünce ve fotoğraflarını gören kişiler, daha fazla paylaşım yapmak için çok büyük bir zahmete katlanmayacaklar. Interactive Screen App uygulaması sayesinde sosyal medya kanalında yapılan paylaşımların ekrana slayt şeklinde yansıtılması, birçok kişinin paylaşımda bulunmasını teşvik edecektir.

Interactive Screen App Özellikleri Nelerdir?

Kültürel aktiviteler, spor müsabakaları, söyleşiler ve konferanslarda daha aktif iletişim sağlayabilmek için ihtiyacınız olan şey, Interactive Screen App uygulamasını kullanmak. Kişiselleştirilebilen arayüzü sayesinde, kendi konferansınızı tanıtıcı görselleri ekranda kullanabilirsiniz. Herhangi bir ek program yüklemeye gerek duymadan tarayıcınızda uygulamayı çalıştırabilirsiniz.

Kötü söz ve hakaret içerebilecek paylaşımların söz konusu olması ihtimali de düşünülerek, Interactive Screen App uygulamasında filtreleme özelliğine de yer verilmiştir. BU sayede küfür veya bazı hakaret içeren kelimelerin filtrelenmesi sağlanabilir. Ayrıca ziyaretçilerin yaptıkları paylaşımlar arasına reklam yerleştirebilirsiniz. Böylece daha fazla sponsor toplayabilirsiniz.

Daha fazla bilgi için http://interactive-screen.com/tr/ana-sayfa/

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sosyal Radar teknoloji haberleri, girişim, online pazarlama,mobil ve e-ticaret içerikleri sunan teknoloji blogudur.