İzmir Gölgelik

Sosyal Radar 11 Ağustos 2015

Izmir Gölgelik bizi yaz sicagindan korumak için çalisiyor. Bildigimiz gibi günes isinlari insanlarin cildine zarar verir. Etkisi hemen ortaya çikar. Korunak için çabalasak da maalesef fazla çare bulamayiz. Bu yüzden yaz sicaginda hep serin ve gölge bir yer arar dururuz. Sizi bu dertten kurtaracak uzman deneyimimizle izmir gölgelik size bir telefon kadar yakin.

Yillarca alaninda uzmanlasmis firmamiz ve alaninda uzmanlasmis çalisan yetkililer ile birlikte size 7/24 saat hizmet vermektedir. Mekanlarin sekline, büyüklügüne, biçimine göre farkli alternatifler sunarak size firsatlar taniyan firmamiz size yüksek kaliteyle yardimci olmaya çalisiyor. Bütün projesini kendisi tamamlayan firmamiz Izmir Gölgelik size firsatlar sunmaya devam ediyor. Ölçülerine göre ve desenine göre degisen fiyatlar cebinizi yakmayacak. Gölgeleme, Izmir Gölgelik size çok fazla avantaj sagliyor. Çesitli tente modelleri, açma kapama tavan sistemi, yazin ve kisin mevsimlere göre koruma sistemi , otomatik tente , gölgelik sistemi , pergola sistemlerimizde mevcuttur. Mekana ferahlik ve huzur veren renkler desenler ve müsteri istegine göre tasarimlar cazip fiyatlarla sizlerle. Kafe ve restoran isletmelerinizde bahçede kullanacaginiz gölgelik sistemi açilir kapanir panel ve tente ile müsterilerinizin içini açacak güzellikte emrinize bir telefonla hazir.

Kendi imalatiyla ve özel kurulumla istediginiz gölgeligi bize ulasarak siparis edebilirsiniz. Baska çesitli gölgeliklere de renk ve çesit katalogumuzdan ulasabilir her daim isteginizi yerine getirebiliriz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bir Yorum “İzmir Gölgelik”

Sosyal Radar teknoloji haberleri, girişim, online pazarlama,mobil ve e-ticaret içerikleri sunan teknoloji blogudur.