Kadınların Pırlanta Aşkı

Sosyal Radar 24 Şubat 2015

Düğüne karar verildikten sonra takıların alınması erkek ve kız tarafının aileleri ile birlikte gerçekleşir. Bu ailelerin bütçesi ile orantılı olarak değişir. Bu Pırlanta ya da altın olabilir. Alyans bunlardan ilkidir. Aslında bu ciddiyet tektaş ile başlar, daha sonra nişan merasiminde yerini alyans’a bırakır.

Alyans alındıktan sonra takı olarak gerdanlık, set, bileklik ve bilezikler alınır. Pırlanta set ile altın set arasından çok büyük fark olduğundan kişinin bütçesi bunda belirleyicidir. Takılan bilezik de sayısına göre değişir. Ortalama 5 gr bilezikle 25 gr bilezikler tercih edilebilir.

 

pırlanta kolye

 

Özellikle bayana takılan takılar erkeğe takılamayacağı için erkeğe genellikle, saat, kravat iğnesi, bileklik ve yüzüktür. Bunlar erkek için takılan takılardan birkaçıdır.

Bayanlar’a alınacak hediyeler Pırlanta kolye , küpe, bileklik, bilezik ve set olabilir. Kadınlar pırlanta veya altın ürünleri çok severler..

pırlanta küpe

Bayana takılacak en güzel aksesuar saat’tir. Bayan’ın zevklerine göre, deri yada altın saatleri veyahut pırlanta saatler kadınların çok sevdiği aksesuarlardır.

Alacağınız saat mutlaka bir marka ve buna ait bir garanti belgesi ve kullanım kılavuzu olmalıdır.

Günlük ve özel günlerde kullanılabilir bir saat olmasına dikkat etmelisiniz.

tektaş

Pırlanta hediyelerde genelde tercih edilen renk beyaz altınlı pırlantalar olacaktır. Özellikel günlük kullanımdada çok şık duran bu pırlanta ürünler kadınların her daim ilgisini çekmektedirler.

Kadınların tektaş ile başlayan pırlanta aşkı düğünlerde takılan beyaz altınlı pırlanta setlere, su yolu setlere kadar devam etmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sosyal Radar teknoloji haberleri, girişim, online pazarlama,mobil ve e-ticaret içerikleri sunan teknoloji blogudur.