kıbrıs laptop tamir

Hemen Tamir: Arızalı Laptopunuzu Alıp, Tamir Edip, Adresinize Getiriyor

Sosyal Radar 23 Mart 2017

Bulunduğunuz yerden arızalı laptopunuzu alıp, tamir eden ve yine size teslim eden bir platform olan Hementamir.net kullanıcılarına büyük bir kolaylık sağlıyor. Yoğun iş temposu sebebiyle bir türlü vakit bulamayıp ertelediğiniz laptop tamir ve onarımını üstlenip zamandan ve paradan tasarruf etmenizi sağlıyor.

Kıbrısta hizmet sunan Lansman Computer bünyesine kurulan hementamir.net kıbrıs laptop tamir arkasında 14 senelik tecrübe barındırıyor. Her nerede olursanız olun, arızalı laptopunuzu sizin belirttiğiniz yerden alıp %100 memnuniyet garantisi ile problemi çözüp ve hemen tamir garantisi ile sizlere hızlı bir şekilde ulaştırmayı amaç edinmiş olan platformda en uygun fiyatla zahmetsiz hizmet almanın keyfini çıkarıyorsunuz.

Hemen Tamir Nasıl Çalışıyoruz?

Öncelikle siteye girip tamir formunu doldurmanız yada telefon ile aramanızdan kısa bir süre sonra hemen tamir teknik ekibi bulunduğunuz yere hızlıca gelip laptopunuzu teslim alıyor.Daha sonra alanında uzman teknik personeller tarafından hızlı ve garantili olarak tamiri yapılıyor.

Tüm test aşamalarını sorunsuz bir şekilde tamamlayıp tekrar sizin kullanımınıza hazır hale getiriliyor ve adresinize teslim ediliyor. Ödemenizi isterseniz kapıda kredi kartıyla veya nakit olarak yapabiliyorsunuz.

Yoğun iş temposundan laptop bakımını sürekli erteleyenler için çok yerinde ve gerekli bir girişim olduğunu belirtmeliyiz. Ayrıca piyasada laptop tamiri adı altında iş yerleri çok fazla fakat ne kadar güvenilir ve garantili tamir yaparlar tartışma konusu bazen sağlam laptop verip bozuk laptop alanlar hiç te yok değil.

Sosyal Radar olarak HemenTamir.net i tavsiye ediyor ve ekibine başarılar diliyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sosyal Radar teknoloji haberleri, girişim, online pazarlama,mobil ve e-ticaret içerikleri sunan teknoloji blogudur.