Mammasita.com’dan Herkese Lisanslı Çocuk Saatleri Hediye

Sosyal Radar 17 Mart 2014

“İçindeki Çocuğu Keşfet” sloganıyla e-ticaret sektörüne giriş yapan Mammasita, anne baba adayları, ebeveynler, bebekler ve çocuklar için ihtiyaç duyulan her şeyi pratik alışveriş deneyimiyle yaşatıyor.

Özel günlere yönelik alternatif hediye ve indirim seçenekleri sunan, mammasita.com bu kez üye olan herkese lisanslı çocuk saatleri hediye ediyor.

1 – 31 Mart 2014 tarihleri arasında, geçerli olan kampanya, kargo bedeli karşılığında 3 gün içerisinde adrese teslim ediliyor. Tek üyeliğin geçerli olduğu kampanyada, Spiderman, Tweety, Winx, Bakugan, Ben10 gibi karakterlerin saatleri yer alıyor.

mammasitagorsel

Mammasita’da yer alan tüm ürünler, markalara göre değil; anne ve babanın hayatını kolaylaştıracak şekilde, çocukların yaş gruplarına göre kategorilendirilerek sunuluyor. Bu yenilikçi arayüz, ihtiyaç duyulan ürünlere ulaşımı son derece kolaylaştırıyor.

Stil ve moda haberleri, öneriler, yeni çıkan ürünler, güzellik ve sağlık konuları ile uzman doktorlardan tavsiyeler, hamilelik süreci bilgiler, Mammasita ile bir tık ötenizde.

Mammasita; bebek ve çocuk giyim, sağlık bakım ürünleri, mobilya ve oda eşyaları, oyuncaklar, ev gereçleri ve tekstili, aksesuar, eğitim ve kitaplara uzanan zengin bir ürün seçeneği sunuyor.

Mammasita.com hakkında

“İçindeki Çocuğu Keşfet” sloganıyla Mammasita, konusunda uzman doktorların yönetiminde hazırlanan Türkiye’nin ilk e-ticaret sitesi.

Mammasita’da anne, bebek, doğum sonrası gebelik anne ve çocuk sağlığı ile ilgili içerikler, alanında uzman doktorlar tarafından oluşturulurken, sitede satılan ürünler ciddi bir güvenlik denetiminden geçiriliyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sosyal Radar teknoloji haberleri, girişim, online pazarlama,mobil ve e-ticaret içerikleri sunan teknoloji blogudur.