Meme Büyütme Egzersizleri

Sosyal Radar 15 Kasım 2014

Ameliyat ile meme büyütme dünyada sık yapılan estetik ameliyatlar arasından. Küçük ve çelimsiz göğüsler için rahatlıkla bu operasyon yapılabilir, küçük olan göğüsler rahatlıkla büyültülebilir. Bunun dışından az da olsa ameliyat olmadan da memelerde bir toparlanma yapmakta mümkün.

Göğüs büyütme egzersizleri ile küçük olan göğüslerinizi 1 veya 2 beden büyütebilirsiniz. Doğal besinlerden fayda alamayan bayanlar, masaj yöntemini tercih edebilirler. Her gün egzersiz yaparak güzel sonuçlar elde edebilirsiniz. Her gün yapılacak göğüs büyütme egzersizleri şunlardır;

  • Avuç içleri ile göğüslerinize dairesel hareketler şeklinde masaj yapınız. Bu hareketi 50 kez her iki göğse de uygulayınız.
  • Koltuk altı masajı da uygulayabilirsiniz. Bu bölgede yapılan masaj göğüslerin dik ve dolgun olmasını sağlar. Kollarınızı yukarı kaldırıp, koltuk altlarına istediğiniz şekilde masaj yapabilirsiniz.
  • Soğuk su ile göğüs büyütme egzersizleri ise şöyledir. Soğuk su bu alanda daha çok etkilidir. Soğuk su ile uyarılan göğüs bölgesi çabuk gelişir ve büyür.
  • Soğuk su da iki elinizi göğsün önünde sıkıştırın ve 15 kez tekrar ediniz. Tekrarladığınız sürece göğüslerinizde ki büyümeyi fark edeceksiniz.
  • Bir diğer hareket ise elinizi havlu sıkıyormuş gibi hareket ettirerek memenizi sıkılaştırabilirsiniz. Havlu sıkma hareketi göğüs kaslarını geliştirir ve kaslar sayesinde belli başlı büyür ve gelişir.

                Göğüs büyütme hareketleri ise yüz üstü yatarak, ayakların havaya kalkmasını engelleyin. Sehpa, koltuk vb. gibi eşyaların altına da ayaklarınızı koyabilirsiniz. Sonrasında derin nefes alarak aynı anda vücudun üst kısmını kaldırıp, kollarınızı yüzüyor gibi yapmalısınız. Bu işlemi 10 kez tekrarlamanız sonuç verecektir.

  • Basit göğüs büyütme hareketleri ise dizlerinizin üstüne oturup, kendinizi omuz yüksekliğinde havaya kaldırarak vücudu dik tutun arkaya doğru 2 kez esneyerek kendinizi öne getirin 15 kez tekrar etmeniz gerekmektedir.
  • Dizlerinizin üzerine oturup kollarınızı havaya kaldırın iyice gerilin, kollarınızı yandan aşağıya indirin 15 kez tekrar edin.
  • Diz çökün ve diz kapakları üzerine oturun. İki kolunuzu eş zamanlı olarak aynı anda arkaya doğru esnetin.
  • Diz kapağınızın üstüne oturun ve elinizi bel oyukluğunuza koyun önden arkaya doğru kendinizi hızlıca itin ve kolunuzu yana doğru indirin.  7 sağ, 7 sol olmak üzere tekrar ediniz.

                Sonuç olarak yapılan bu hareketler sonucu ile kişiler operesyon olmadan ağrısız, acısız göğüslerini büyütebilir ve doğal dolgun görünümlü göğüslere sahip olabilir.

Tabi ki her hasta için egzersiz yaparak göğüs büyütme zor. Bu yüzden Ameliyat ile de meme büyütme ameliyatı yapılabilir. Bunlar hakkında da detaylı bilgi için sitenizi ziyaret edebilirsiniz.

Daha Fazla bilgi için tıklayınız

http://esteport.com/

Saygılarımla 

Op Dr Ali Mezdeği

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sosyal Radar teknoloji haberleri, girişim, online pazarlama,mobil ve e-ticaret içerikleri sunan teknoloji blogudur.