MiraOyun.com Yıldızı Bol Flash Oyunlar

Sosyal Radar 30 Mart 2014

Dünyada ve Türkiye’de flash oyun siteleri oldukça popüler. Bu siteler arasına yepyeni bir oyuncu daha katıldı. Yıldızı Bol Flash Oyunlar sloganıyla yayın hayatına başlayan Mira Oyun Birbirinden kaliteli ve en güzel flash oyunları bünyesinde barındırıyor.

Yeni eklenen oyunlar ve en çok oynan oyunların listelendiği popüler oyunlar bölümü sitede öne çıkan bölümler arasında yerini alıyor. Anne ve Babaların çocukları için zararsız oyunları sade ve anlaşılır biçimde sergileyen, kız ve erkek çocukları arasında en sevilen oyunları özenle seçip sunan mira oyun da bu aralar en çok oynan oyun kategorisi arasında ise Araba Oyunları kategorisi dikkat çekiyor.

Son olarak tüm dünyada fenomen haline gelmiş flappy bird ve candy crush saga gibi oyunlar yine çocukların en beğendiği ve oynadığı flash oyunlar arasında ön plana çıkıyor. Henüz yeni bir oyun sitesi olmasına karşı en güncel ve en popüler oyunları bünyesine dahil eden sitede eğlenceli vakit geçirmek için sizleri www.miraoyun.com adresine yıldızı bol flash oyunlar mekanına bekliyoruz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sosyal Radar teknoloji haberleri, girişim, online pazarlama,mobil ve e-ticaret içerikleri sunan teknoloji blogudur.