Online Alışverişlerde Pazar Günü Kargo Kolaylığı

Sosyal Radar 12 Kasım 2013

amazon

Dünyanın Online alışverişte açık ara önde gelen firması Amazon yepyeni bir alışveriş sonrası deneyimi hizmete koyuyor.  Bu alanda önemli bir eksik olarak görülen online alışverişlerde pazar günü kargo imkanını ilk kez amazon sunacak.

Amerikan Posta servisi ve Amazon arasında yapılan bu anlaşma alışveriş tutkunlarının bir hayalini daha gerçekleştirdi.  Hafta sonları amazon müşterileri artık hem sevdikleriyle beraber olup dinlenecek hemde aldıklarını ürünün kapısına kadar gelme imkanında yararlanacak.

AMAZON

Şuanda “New York ve Los Angeles” elayetlerin de hizmete geçen bu uygulama için Amazon Operasyonlar Başkan Vekili Dave Clark, “Eğer bir Amazon Prime üyesi iseniz, çocuğunuz için Cuma günü siparişini verdiğiniz sırt çantası Pazar günü elinizde olacak” şeklinde açıklama yaptı.

E-ticaret sektöründe her zaman yenilikler ve sürdürülebilirlik önemli ve bu konuda alt yapı hizmetlerine harcanan miktar müşteri devamlılığı ve memnuniyeti açısında oldukça hassas bir durum.

Ülkemizde de bu konuda amazonu örnek alarak hafta sonu teslimat yapan e-ticaret şirketlerini umarım kısa bir süre sonra görürüz.

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sosyal Radar teknoloji haberleri, girişim, online pazarlama,mobil ve e-ticaret içerikleri sunan teknoloji blogudur.