Online Seminer ve Eğitim Platformu Smile2 ile Tanışın

Sosyal Radar 01 Temmuz 2015

Seminerlerinizi ofisinizden, evinizden veya en sevdiğiniz dinlenme köşesinden ayrılmadan bilgisayarınızdan sesli ve görüntülü olarak vermek istemez miydiniz?

smile2 internet üzerinden sizi ve katılımcıları ortak bir platformda buluşturup iki yönlü sesli ve görüntülü iletişim kurmanızı sağlar. Üstelik smile2 kullanmak için sadece internete bağlı olmanız yeter, ek bir donanıma veya yazılıma ihtiyacınız olmaz.

smile2 Almanya merkezli olarak 6 yıldır 250’nin üzerinde Eğitmene mükemmel bir platformla geniş kitlelere ulaşmasını sağladı. Eğitmenler 2000’in üzerinde canlı webinar düzenleyerek 160.000 Katılımcıya eşsiz bir deneyim yaşattı.

smile2 seminer ve eğitimlerinizi online platforma taşımaktan çok daha fazlasını yapar. Kurumsal kimliğinizi ön plana çıkartan bir tasarım eşliğinde web sitenize entegre edilen smile2 platformu, ürün ve hizmetlerinizi başarılı bir şekilde pazarlamanızı sağlayacak tüm özelliklere sahip.

Arkanıza yaslanıp rahatlayın, smile2 sizin için en küçük detayları dahi düşündü. Siz vaktinizi artık daha önemli işlere ayırın, yani gerçek yaratıcılığa…

Avrupa’nın en yaygın platformu olan smile2’nin bu alandaki başarısı GSA-Innovation Award ödülü ile tescillendi. Şimdi siz de bu seçkin Eğitmen ağına katılarak başarılarınızı dünyaya taşıyın.

website: www.smile2.com.tr

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sosyal Radar teknoloji haberleri, girişim, online pazarlama,mobil ve e-ticaret içerikleri sunan teknoloji blogudur.