Onlinesiparis.Net ile Yöresel Ürünler Kapınızda

Sosyal Radar 03 Temmuz 2014

Hatay’ın kültür, tarihi zenginlikleri yanında en çok bilinen özelliklerinden biride yemekleridir.

Antakya yöresel yemeklerini Türkiye’nin her yerine en uygun fiyatlarla ulaştırmak adına 2010 yılı sonunda kurulan Onlinesiparis.net siz değerli lezzet gurmelerinin hizmetinde.

Sitede bölgeye has tatlı çeşitleri, salçalar, reçeller ve süt ürünleri bulunuyor.

Son yıllarda adından iyice söz ettiren zayıflama yardımcı antakya biberi, el yapımı biber ve domates salçaları, antakya denince akla ilk gelen künefe ve kabak tatlısı, bölgenin kültür dokusunu yansıtan ceviz reçeli gibi onlarca farklı lezzeti onlinesiparis.net üzerinden sipariş edilebiliyor.

online-siparis-ceoFirma yetkilisi Sezer Ördek ile görüştüğümüzde siparişini verdiğiniz ürünü aynı gün kargoya teslim ettiklerini ifade ediyor.

Satışını gerçekleştirdikleri ürünlerin gıda ürünü olması dolayısı ile miadli ürünler olduğundan ürünlerin depoya getirilmesinden tutun özel kolilerine yerleştirme süreçleri çok dikkatli şekilde gerçekleştiriliyor.

Perşembe günleri saat 14:00’dan sonra gelen siparişler Pazartesi günleri kargoya teslim edilmekte böylece gıda ürünlerinin kargoda 1 gün fazla bekletilmesinin önüne geçiliyor.

Sitenin ödeme koşullarını incelediğimizde, zamanımızın ne kadar değerli olduğunu düşünerek üye olmadan alışveriş imkanı sağlanması dikkatimizi çekiyor.

Ürün siparişinizi Kredi kartı, havale/EFT, Kapıda nakit ödeme ve PayPAL ödeme sistemi ile yapabiliyor olmanız ödeme çeşitliliğini artırıyor buda ekstra bir rahatlık sağlıyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sosyal Radar teknoloji haberleri, girişim, online pazarlama,mobil ve e-ticaret içerikleri sunan teknoloji blogudur.