Pimapen

Sosyal Radar 31 Ağustos 2015

Soğuklar yaklaştığı zaman pimapen derdine düşeriz. Bunun için ilk olarak fiyat araştırması yaparız. Ve farklı firmalardan aldığımız pimapen fiyatları arasında uçurum olduğunu görürüz. Ancak bu fiyat farkının bazı sebepleri vardır. İşte size bunlardan bahsedeceğiz.

Mesela kartal da oturan biri kartal pimapen bayisinden teklif aldığı zaman başka ilçede yer alan firmadan daha ucuz fiyat almaktadır. Bu bahsetmiş olduğum firmaların yakınsa uygun fiyat vermelerinden kaynaklanıyor. Ama uzaktaki firma hem ölçü almaya gelecek hem işi yapmaya ve işte bir sıkıntı olsa malzeme unutsa tekrar yol yapacaktır. Bu nedenle pimapen fiyatları verilirken bunları göz önüne alırlar. Tabi bu büyük fiyat farkı oluşturmaz. Esas marka kalitesi fiyatı oluşturur. Pimapen ile x marka *arasından örnek vermek gerekirse pimapen x markagöre %20 pahalıdır. Biri 2200 tl tutuyorsa diğer 1900-2000 tl tutar. Ama sakın olaki ucuz diye kalitesiz marka yaptırmayın. Ben burada x marka kötü demiyorum ama şimdi philips lg samsung dururken axen nexon alırmısınız ? Ben almam 200 -300 lira fazla veririm bildiğim markayı yaptırırım. İşte söylemek istediğim olay ucuz ürün ucuz kalite.

Tabi marka önemli ama önemli olan kaliteli ürünün a sınıfı işçlik yapan kaliteli bir ustadan güvenilir bir firmadan çıkmasıdır. Bu konuda büyük pimapen firmaları Marmara, ilke, simge, furkan vs. sayabiliriz. Özellikle Marmara pimapen tavsiye edilen işçiliği iyi bir firmadır.

Kısaca pimapen işi yaptıracak olan dostlara tavsiyem iyi işçilik iyi marka ile öyle 3-5 kuruş fazla masraftan kaçınmayarak her şeyin en iyisini seçmeleridir. www.marmarapimapen.com adresinden firma iletişim bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

2 Yorum “Pimapen”

Sosyal Radar teknoloji haberleri, girişim, online pazarlama,mobil ve e-ticaret içerikleri sunan teknoloji blogudur.