Profesyonel Electrolux Servisi İstanbul’da Hizmetinizde

Sosyal Radar 16 Mayıs 2014

Electrolux kalitesini servis noktasında da üst düzey kalite ve üst düzey sorumluluk ile bizlere sunan Electorlux Özel Servis İstanbul adresi fark yaratmaya devam ediyor. Kusursuz kalite ve hızlı servis hizmetleri ile sektörün en iyisi olan bu firma çok sayıda müşterisi ile de geniş bir aile olarak karşımıza çıkıyor.

Özel Electrolux Servis İstanbul, 444 1 494 numaralı telefon ile hizmetlerine devam ediyor ve haftanın her günü de karşımıza çıkıyor. Profesyonel ekibi ile çok üst düzey işler yapıldığını düşünüyorum ve bu ekiple sürekli iletişim halinde olmaya özen gösteriyorum.

Electrolux markasını en iyi şekilde yücelten ve servis noktasında sıfır hata ile hareket eden firma, bu geniş aileye her geçen gün birilerini daha dahil ediyor ve büyümeyi sürdürüyor. Marka değerlerinin farkında olan ve bu değerlere fazlasıyla saygı gösteren firma, hizmet kalitesi ile sektörün önde gelen isimlerinden biri olmayı başarıyor.

İstanbul’da ikamet eden çok sayıda Electrolux kullanıcısı bu firmayı yakından tanıyor ve hizmet almaya devam ediyor ancak henüz firmadan haberdar olmayan kullanıcıları için firmanın çağrı merkezi numarası olan 444 1 494’ü vermek istiyorum.
Canlı destek hattı olarak da hizmet veren bu numara, profesyonel ekipler ile çok daha kolay bir şekilde iletişim kurmanıza yardımcı oluyor ve sorularınızı da gün içerisinde cevaplıyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sosyal Radar teknoloji haberleri, girişim, online pazarlama,mobil ve e-ticaret içerikleri sunan teknoloji blogudur.