Siyasi İletişim Zirvesi 14 Kasım’da Başlıyor

Sosyal Radar 27 Ekim 2013

siyaset-iletisimi-brandweek

Türkiye uzun bir seçim maratonuna hazırlanıyor. 2014 Mart’ında yapılacak yerel seçimlerin ardından ülkeyi, 2014 Ağustos’unda yapılacak cumhurbaşkanlığı seçimleri ve en geç 2015’te yapılması gereken genel seçimler bekliyor. Bu arada muhtemel bir referandum da gündeme gelebilir. Kısacası daha önce hiç olmadığı kadar siyaset, seçim ve siyasi iletişim konuşacağımız bir döneme giriyoruz.

dijital siyaset

MediaCat, Türkiye’nin yakın geleceğini şekillendirecek bu kritik dönemin hemen öncesinde, kapsamlı bir Siyasi İletişim Zirvesi düzenliyor. 14 Kasım’da,Çırağan PalaceKempinski’de,BrandWeekIstanbul kapsamında düzenlenecek veAvrupa Siyasi Danışmanlar Derneği Başkan Yardımcısı Necati Özkan’ın moderatörlüğünü üstleneceği zirveye, dünyadan ve Türkiye’den çok önemli siyasi iletişim uzmanları, kamuoyu araştırma şirketlerinin yöneticileri, akademisyenler ve ünlü gazeteciler katılacak.

BRAND WEEK ISTANBUL HAKKINDA

11-15 Kasım’da bu yıl ilk kez düzenlenecek BrandWeekIstanbul, stratosferden yaptığı tarihi atlayışla aşılmaz bir rekor kırmanın ötesinde pazarlama iletişimi alanında bir dönüm noktasına imza atan FelixBaumgartner,pazarlama literatürünün yaşayan efsanesi Al Ries, Coca-Cola Başkan Yardımcısı EmmanuelSeuge, tasarım dünyasının dâhi ismi Mary Lewis gibi dev isimleri ağırlıyor.

MediaCat’in 20 yılı aşan içerik ve 10 yılı aşan etkinlik tecrübesinden doğan BrandWeekIstanbul, Türkiye pazarlama ve iletişim endüstrisini dünyanın en yaratıcı isimleri, fikirleri ve işleriyle buluşturmayı hedefleyen dev bir organizasyon. Son yıllarda bir ekonomi ve finans merkezi olarak hızla yükselen İstanbul’u, sahip olduğu büyük potansiyelle bir yaratıcılık üssü olarak konumlandırmak isteyen BrandWeekIstanbul, fikirleri ve markalarıyla değişim yaratmak isteyenlere bilgi, ilham ve yaratıcılıkla dolu koca bir hafta sunuyor.

Beş gün sürecek dev bir organizasyon olarak tasarlanan BrandWeekIstanbul çerçevesinde konferanslardan seminerlere, workshop’lardannetworking toplantılarına, reklam filmi gösterimlerinden yaratıcı sergilere, ödüllerden partilere kadar birçok etkinlik düzenlenecek.

BrandWeekIstanbul ile ilgili tüm ayrıntıları www.brandweekistanbul.com adresinde bulabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sosyal Radar teknoloji haberleri, girişim, online pazarlama,mobil ve e-ticaret içerikleri sunan teknoloji blogudur.