Sosyalradar ‘da Haftanın Özeti

Sosyal Radar 03 Ağustos 2014

Her daim kaliteli içerikleri siz değerli okuyucularıyla buluşturan sosyalradar’da geçtiğimiz haftaya dair içerikleri kısa kısa paylaşıyoruz.

Yepyeni Bir Foursquare Deneyimine Hazır Olun!

Logosundan içeriğine kadar baştan aşağı yenilenen ve resmi blogunda tanıtılan foursquare Türkiye’deki rakibi ve iş ortağı mekan.com ve mekanist.com gibi bir klavuza büründü. Yepyeni Bir Foursquare Deneyimine Hazır Olun!

Devamı

Ramazanda İnternet’te En Çok Neler Arandı ?

Türkiye’ye özel geliştirdiği ürün ve servislerle İnternet kullanıcılarının beğenisini kazanan yenilikçi İnternet şirketi Yandex’in ramazan ayı kapsamındaki aramalar özelinde gerçekleştirdiği analize göre Türk halkı en çok “iftar ne zaman” diye sordu. 

Devamı

Webrazzi Sosyalmedya.co ‘yu Ne Kadar’a Satın Aldı ?

Türkiye’de alanında en iyi yayın yapan teknoloji ve sosyal medya bloglarıarasında lider konumundaki webrazzi ,rakibi olan ve genellikle agresif çıkışlarıyla meşhur, genelde ingilizce çeviri haberler yapan sosyalmedya.co yu satın aldı.

Devamı

Mobil Temel Muhasebe Uygulaması Muhasip [İnceleme]

Akıllı telefonlar hayatımızın vazgeçilmez bir parçası haline geldi. Mobil uygulamalar işimizi kolaylaştıran öğelerin başında geliyor. Sizlere inceleme yazısında akıllı telefonunuzdan temel muhasebe , gelir-giderlerinizi takip edebileceğiniz bir mobil temel muhasebe uygulaması Muhasip ‘ten bahsedeceğim.

Devamı

Kalem Darbeleriyle Yapılmış Harika Portreler

Sadece beyaz kağıt üzerine siyah kalem darbeleriyle, sanat yapmanın mümkün olup olmadığını hiç merak ettiniz mi?

Devamı

Batman Logosunun Evrimi, 1940-2012

Sinema dünyasına 1940 yılında adım atan Batman serisinin logosu 2012 yılında ki son filme kadar o kadar çok şekilden şekle girmiş ki hayrete düşmemek elde değil.

Devamı

Yeni Apple iPhone 5s Reklamı “Hayaller”

Apple iPhone 5s ‘e dair yeni bir reklam yayınladı. iPhone 5s in hayatın  her alanında var olduğunu anlatan video da, uygulamalara dikkat çekiliyor.

Devamı

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sosyal Radar teknoloji haberleri, girişim, online pazarlama,mobil ve e-ticaret içerikleri sunan teknoloji blogudur.