Spotify gaming oyunseverlerle buluşuyor

13 Ağustos 2016

 

Spotify’ın özel kategorilerine bir yenisini daha eklendi. Bu kez oyunseverler düşünerek hazılanan Gaming kategorisi, popüler oyun müziklerini Spotify kullanıcılarıyla bir araya getiriyor.

Gaming kategorisiyle birlikte oyunseverler bundan bu şekilde, oyun sırasında dinleyebilecekleri çalma listelerine ve sevilen oyun müziklerine tek bir kategori altından ulaşabilecek. Electronic Gaming, RetroWave ve Heavy Gamer benzer biçimde konseptlerde oluşturulan çalma listelerinden günümüzün en popüler oyun müziklerine ve 80’lerin mono ses kayıtlarına kadar yüzlerce içerik yer alıyor. Ayrıca Day[9], Sneaky Zebra benzer biçimde oyun dünyasının tanınan isimleri tarafınca özel olarak hazırlanan çalma listeleri de mevcut.

Oyunseverler bu hazır listelerin haricinde müzik ve oyun zevkine gore kendi listelerini oluşturma olanağına da haiz. spotify-gaming.com üzerinden ulaşılabilen servis sayesinde kendi kişisel çalma listenizi oluşturabilirsiniz.

Android, iOS, masaüstü, Playstation gibi tüm platformlarla uyumlu oyun kategorisi, Spotify’ın “Gözat” sekmesi altında yerini almış durumda.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sosyal Radar teknoloji haberleri, girişim, online pazarlama,mobil ve e-ticaret içerikleri sunan teknoloji blogudur.