super mario run

Merakla Beklenen Super Mario Run Yayında (Video)

Sosyal Radar 16 Aralık 2016

Eylül’de düzenlenen iPhone 7 tanıtımında görücüye çıkan Super Mario Run dün itibariyle iOS platformunda indirmeye açıldı. Super Mario tutkunları tarafından sabırsızlıkla beklenen Super Mario Run oyunu bir zamanlar tutkunu olduğumuz Game Boy ‘da ki gibi Mario deneyimini bizlere sunuyor.

Eğlenceli ve minimal bir  yapıya sahip olan oyun benzer Mario oyunları gibi oyun sevenleri başından kaldırmıyor. yaratıyor. Online oyun moduna da sahip olan oyunda Dünya genelinde ki oyunculara veya arkadaşlarınıza karşı yarışacağınız oyunda süreniz dolana kadar ölmeden altınları toplamaya çalışıyorsunuz.

Oyunun dezavantajından bahsedecek olursak; internet bağlantısı olmadan super mario run oyununu oynayamıyorsunuz. Pek çok farklı oyun modunun yer aldığı oyun şuan sade iOS platformunda yer alıyor. Android kullanıcılarına ise oyun 2017 nin ilk çeyreğinde sunulacak. Toplam boyutu 205 mb olan oyun ücretsiz olarak sunuluyor. Ancak oyunun içinde ücretli bölümlerde yer alıyor. Sadece 3 bölümü ücretsiz olarak yayınlanan oyunun tüm bölümlerini oynamak için 26.99 TL ödemeniz gerekiyor.

Super Mario Run oyununu iOS cihazlarınıza buraya tıklayarak indirebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sosyal Radar teknoloji haberleri, girişim, online pazarlama,mobil ve e-ticaret içerikleri sunan teknoloji blogudur.