bilgin tercüme

Türkiye ve Dünya’da Bilgin Tercüme

Sosyal Radar 29 Aralık 2016

Gelişen iletişim teknolojileri sayesinde dünya küçülerek ortak bir pazar haline gelmiştir. Ülkelerarası ilişkilerin gelişmesinde önemli rol oynayan teknolojik gelişmelerle birlikte ticaret de hız kazanmıştır. Tüm bunlar, tercüme hizmetlerinin de hız kazanmasına ve özellikle uluslar arası iş ilişkileri bulunan işletmeler için hayati bir yer edinmesine neden olmaktadır.

Bugün tercüme hizmetlerinde çoğunlukla tercüme büroları tercih edilmekte ve tercüme kalitesiyle öne çıkan tercüme büroları sektörde yer edinmektedir. Bilgin Acil Tercüme Bürosu, uzun yıllardır sektörde edindiği lider konum sayesinde aynı zamanda öncülük görevi de üstlenmektedir. Bütün teknolojik gelişmelerin takibinde olduğu kadar, tercüme kalitesinin ve müşteri memnuniyetinin arttırılmasında da başarılarıyla ön plana çıkan ve rakipleri arasından sıyrılan şirketimiz, üstlendiği görevi hakkıyla yerine getirmenin haklı gururunu yaşamaktadır.

Tercüme konusunda ağırlık kazanan İngilizce, Almanca ve Fransızca tercüme hizmetlerinin yanı sıra Tayca’dan Farsçaya kadar bütün dünya dillerinde tercüme hizmeti sunan Bilgin Acil Tercüme, 7 gün ve 24 saat bilgintercume.com adresinde bulunan internet sitesinden hizmet vermektedir. Üstün tercüme kalitesi ve müşterilerine sağladığı gizlilik ve güvenlik garantisiyle rakiplerini geride bırakan şirketimiz, tüm teknolojik gelişmeleri yakından izlemekte ve herkesten önce hizmetlerine yansıtmaktadır. Tam zamanlı çalışan uzman tercümanları, proje koordinatörleri, editörleri ve bütün dünya ülkelerinde işbirliği yaptığı yerelleştirme uzmanları sayesinde kusursuz bir hizmet sunan şirketimiz, acil tercüme ihtiyaçları dâhil tüm taleplere en hızlı ve güvenli şekilde yanıt vermektedir.

Dünya genelinde üstün tercüme kalitesinin adresi olan Bilgin Acil Tercüme, Türkiye’nin bütün il ve ilçelerine aynı tercüme kalitesini ulaştırmak için mobil telefonlarda kullanılan Whatsapp uygulamasının yanı sıra e-posta ve bilgintercume.com internet sitesinde bulunan canlı destek sistemi ile kesintisiz iletişim imkânı sağlamakta, gece ya da gündüz fark etmeksizin dünyanın herhangi bir yerinden gelen tercüme taleplerine en hızlı şekilde yanıt vermektedir. Teknik, hukuki, tıbbi tercüme de dâhil her tür tercüme ihtiyacında müşterilerinin en önemli çözüm ortağı haline gelen şirketimiz, bugüne dek olduğu gibi bundan sonra da yer aldığı projelerde arkasında gülen yüzler ve mutlu müşteriler bırakmayı hedefiyle çalışmalarını hız kesmeden sürdürmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sosyal Radar teknoloji haberleri, girişim, online pazarlama,mobil ve e-ticaret içerikleri sunan teknoloji blogudur.