Twitter DM Karakter Sınırını Kaldırdı

Sosyal Radar 14 Ağustos 2015

Twitter, direkt mesajlarda yeni aldığı karar üzerine, 140 karakter sınırını kaldırdı

Twitter Temmuz ayından itibaren direkt mesajlarda 140 karakter sınırının kalkacağını daha önceden belirten twitter konu ile ilgili herhangi bir çalışma içerisinde bulunmamıştı. Buna bağlı olarak söz konusu karakter sınırı ile ilgili , dün resmi yapılan resmi açıklamayla DM’lerde 140 karakter sınırının tamamen ortadan kaldırıldığını ilan etti.  Masaüstü, mobil site ve uygulamalarda da geçerli olan bu güncelleme ile artık twitter kullanıcıları DM üzerinden istediğini biçimde karakter sınırına bağlımlı olmadan mesajlaşılabilecek.

Söz konusu güncellemenin kullanıcılara birden bire sunulmayacağını ve tüm twitter kullanıcılarının bu özelliğe bir kaç hafta içerisinde kavuşabileceklerini de belirtmekte fayda var.

Sizler twitter’ın özel mesajlarda 140 karakter sınırının kaldırılması ile ilgili neler düşüyorsunuz ? Konu ile ilgili yorumlarınızı bizimle paylaşabilirisiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bir Yorum “Twitter DM Karakter Sınırını Kaldırdı”

  1. mobogenie apk

    Dm özel mesaj sınırı kalktı bir yandan iyi oldu ama ilerleyen zamanda geneldeki kısıtlamada kalkar yada daha fazla karakter hakkı gelebilir.

    Cevapla

Sosyal Radar teknoloji haberleri, girişim, online pazarlama,mobil ve e-ticaret içerikleri sunan teknoloji blogudur.