ucuz uçak bileti

Ucuz Uçak Bileti Girişimi Turna.com ile Kuşlar Gibi Bedava Uçun

Sosyal Radar 28 Aralık 2016

İnternetten en ucuz uçak bileti fiyatlarını listeleyip hava yolu firmalarını karşılaştıran ve kredi kartı puanlarıyla bedava uçak bileti almayı sağlayan turna.com bugün girişimler köşemizde.

Son bir kaç yıldır internet üzerinden ucuz uçak bileti alanların sayısı %400 artış gösterdi. Bu durum rekabeti de beraberinde getirdi. Uluslararası yayın yapan web siteleri Türkiye’de hizmet veriyor bu pastadan pay alıyorlar. Hatta yeri geliyor bu sitelerden alınan uçak biletlerinde sorun yaşamanız halinde karşınıza müşteri temsilcisi dahi çıkmayabiliyor. Tüm bunlara inat nihayet yerli bir firma olan ve ülkemize katkı sağlayan, ucuz uçak bileti alıp, daha sonrasında da destek bulabileceğiniz Turna.com’dan bahsetmek istiyoruz.

Pek çok uçak bileti arama motoru sitesi mevcut fakat çoğunun tasarımı aşırı kullanılmaz ve neredeyse kötünün kötüsü diyebileceğimiz türden, yine çoğunda tüm uçuşları bulmakta zor. Uygun sandığımız bileti başka siteden daha da uyguna bulabiliyoruz. Turna.com ‘u diğerlerinden ayıran en büyük özelliği ise tasarımı ve kullanım kolaylığının olması. Ayrıca diğer sitelerde pek rastlamadığımız puanla bilet alma özelliği de bir diğer artısı diyebiliriz.

Uçak bileti android uygulaması bulunan turna.com ‘un yakın zaman da ios uygulaması da gelecek. Bununla ilgili çalışmalar hızla sürüyor.

Turna.com ile yapılan arama ile sene boyunca en ucuz uçuş günlerini listeleyebilmeniz münkün. Siteye üye olurken her uçuştan turna puan kazanıp, kazandığınız puanlarla uçak bileti alarak uçuşunuzu bedavaya getirebilirsiniz. “Kuşlar gibi bedava uçun” gibi iddialı bir sloganı olan turna.com da Ayrıca arkadaşlarınıza da tavsiye ederseniz onlar uçak bileti aldığında yine puan kazanabilirsiniz.

Tüm kredi kartlarıyla (World, Axess, Bonus, Maximum, Cardfinans, Paraf) biriken puanlarınızı Turna Puan’a çevirip, uçak bileti satın alırken kullanabilirsiniz. Ayrıca biriken puanları istediğiniz zaman kullanabilirsiniz.

THY, Pegasus, Anadolu Jet, Atlas Global, Sunexpress ve Bora Jet dahil toplamda 1.300 Hava yolu şirketinin fiyatlarını anlık olarak karşılaştırıp listeler. Oldukça gelişmiş filtreleme ve sıralama özelliği sayesinde aradığınız uçuşları tek tıkla bulabilirsiniz. Saniyeler içinde rezervasyonu tamamlayabilir veya biletinizi hemen kredi kartınızla satın alabilirsiniz. Yılın belli dönemlerinde uygun uçak bileti kampanyaları düzenleyen Turna.com üzerinden aynı anda hem hava yolu firmalarından mil, hem de  Turna puan kazanabilirsiniz. Kazandığınız puanları anında uçak biletine dönüştürebilirsiniz. Uçuşunuzun tamamını puanınızla ödeyebilir ya da uçuş ücretinin bir bölümünü puanınızla ödeyip geri kalanını kredi kartınızla ödeyebilirsiniz.

Online turizm acente sitesi olan turna.com da üye olmadan bile da uçak bileti satın alabilirsiniz. Üye olduğunuzda davet ettiğiniz arkadaşının yaptığı işlemlerden %10 ekstra puan kazanmanız mümkün. 1679 belge numarası ile TURSAB’a kayıtlı A Grubu Seyahat Acentesi olan turna.com üzerinden bilet değişikliği ve iptali için çağrı merkezini 24 saat arayabilirsiniz.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

2 Yorum “Ucuz Uçak Bileti Girişimi Turna.com ile Kuşlar Gibi Bedava Uçun”

  1. knn khrmn

    insanların büyük bir kısmı halen otobüs vs. kullanmakta, uçaktan korkan veya uçağa farklı sebeplerle bugüne kadar yönelmemiş pek çok insan var ülkemizde, ama inanıyorum ki bu değişecek ve yakında bu sektör daha da büyüyecektir, sektörün büyümesi demek rekabetin artması ve fiyatların daha uygun hale gelmesi anlamına geliyor ki bu da yolculara kazandırır…

    Cevapla

Sosyal Radar teknoloji haberleri, girişim, online pazarlama,mobil ve e-ticaret içerikleri sunan teknoloji blogudur.