Uluslararası Siyasal İletişim Kongresi İstanbul

Sosyal Radar 29 Kasım 2013

siyasal-iletisim-kongresi

Seçim maratonuna giren Türkiye’nin ilk uluslararası siyasal iletişim kongresi İstanbul’da düzenlenecek. 05 Aralık 2013 tarihinde gerçekleştirilecek. “1. Uluslararası Siyasal İletişim Kongresi”, siyasi parti temsilcileri, yöneticileri ve aday adayları ile medya ve siyasal iletişim alanında önde gelen isimleri bir araya getirecek. Alanında ilk olma özelliği taşıyan kongrede, siyasal kampanya ve stratejilerinin iletişimdeki uygulama yöntemleri, adayları başarıya götürecek iletişim yöntemleri, siyasal iletişim uygulamalarında Türkiye’nin yeri, seçmen davranışları ve gelecek dönem projeksiyonları tüm yönleriyle ele alınacak.

Seçim kazandıran siyasal iletişim uygulamaları, siyasal iletişimde planlama ve kriz yönetimi, sosyal medya yönetimi, pazarlama iletişimi, liderlik, imaj, algı ve itibar yönetimi gibi konuların da konuşulacağı kongreye, siyasi parti yöneticileri, siyasal iletişim uzman ve danışmanları, kurumsal iletişim ve marka yöneticileri, halkla ilişkiler uzmanları, yerel yönetim ve STK temsilcileri, uluslararası ilişkiler, kamu yönetimi ve siyaset bilimi uzmanlarıyla, siyasal iletişim alanında profesyonel anlamda uzmanlaşmak isteyenleri bir araya getirecek.
Kongrenin konuşmacıları arasında siyasi parti yöneticilerinin yanı sıra Prof. Dr. Oya Tokgöz, Prof. Dr. Ferruh Uztuğ, T.C. Başbakan Yardımcısı Ve Hükümet Sözcüsü Sayın Bülent ARINÇ,* Anadolu Ajansı Yönetim Kurulu Başkanı Ve Genel Müdürü Kemal ÖZTÜRK, The Nielsen Company Genel Müdürü Erdem Tolon, Bersay İletişim Grubu Onursal Başkanı Ali Saydam, İpek Medya Grubu İnternet Reklam Koordinatörü İlhan Özel, AK Parti Milletvekili Doç.Dr. Zeynep Karahan Uslu, İNC Araştırma Kurucu Ortağı Dr.Neslihan ÇELİK,  SİTA Araştırma Kurucusu O.Suat Özçelebi, ANAR Genel Müdürü Dr.İbrahim Uslu, Doç.Dr.Nuran YILDIZ, Kişisel Marka ve İmaj Danışmanı Rüzgar Mira Okan, GENAR Araştırma Genel Müdürü Mustafa Şen, Andy-Ar Sosyal Araştırmalar  Merkezi Başkanı Faruk Acar, Siyasal İletişim Danışmanı Gülfem Saydan Sanver, Sentinus Koçluk ve Danışmanlık şirketi kurucu ortağı Sezin Sivri, CnnTürk planlama editörü Cansel Poyraz, Turkuvaz Medya Grubu İnovasyon Çözümleri Grup Koordinatörü Esat Dumlupınar, İtibar Yönetimi Enstitüsü Başkanı Orhan Samast, Dekatlon Buzz Ajans Başkanı Samet Ensar Sarı, Yrd.Doç.Dr.Hatice Hale Bozkurt, Sosyalus Ajans Başkanı İbrahim Yörük, M3 Works kurucusu Erdem Genç  gibi isimler yer alacak.
Siyasal iletişim uzmanlarıyla, siyasi parti yönetici ve temsilcilerini bir araya getirecek kongreyle ilgili detaylı bilgiye www.siyasaliletisimkongresi.com adresinden ulaşabilir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sosyal Radar teknoloji haberleri, girişim, online pazarlama,mobil ve e-ticaret içerikleri sunan teknoloji blogudur.