WhatsApp 2 Yeni Özelliğiyle Kullanıcılarını Sevindirecek

27 Şubat 2014

Geride bıraktığımız günlerde duyurduğumuz Facebook tarafından 19 milyar dolara satın alınan WhatsApp 2 yeni özelliğiyle kullanıcılarını sevindirecek.  Yakında yayınlanacak olan güncelleme ile kullanıcılar tarafından dile getirilen 2 eksik özellik whatsapp tarafından kapatılıyor.

Rehberinizde kayıtlı olmayan kullanıcılar profil fotoğrafınızı göremeyecek.

Whatsapp ta Profil fotoğrafım tanımadığım kişiler tarafından  görmesin diyorsanız artık bu kişileri engelleyebileceksiniz. Mevcut kullanımda rehberiniz de kayıtlı olmayan fakat,  numaranız başka telefonda kayıtlı olan kişiler  profil fotoğrafınızı görebiliyor.

İstemediğiniz kişiler son görülme zamanınızı göremeyecek.

Mevcut uygulamada bu özellik yok ve tüm kullanıcılar için son görülme zamanı aktif durumda. Fakat  yeni güncelleme ile birlikte istediğiniz kişi veya gruplar dışında kimse son görülme zamanınızı göremeyecek.

Whatsapp Güncellemeleri ne zaman gelecek ?

WhatsApp 2 Yeni Özelliğiyle Kullanıcılarını Sevindirecek Bahsettiğimiz bu iki güncellemenin en geç 1 hafta içinde gelmesi tahmin ediliyor.  App store ve Google play de uygulamanın yeni sürümünün 1 hafta içerisinde yayınlanması öngörülüyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

3 Yorum “WhatsApp 2 Yeni Özelliğiyle Kullanıcılarını Sevindirecek”

  1. medyum

    Gerçekten çok saçmaydı tanımadığınız kişilerin sizin bilgileriniz görmesi.Daha çok yararlı özellik gelecektir yaza doğru.

    Cevapla

Sosyal Radar teknoloji haberleri, girişim, online pazarlama,mobil ve e-ticaret içerikleri sunan teknoloji blogudur.