WhatsApp, İnternetsiz Sohbeti WhatSim İle Başlatıyor

Sosyal Radar 23 Ocak 2015

Yakın zamanda web versiyonunu duyuran whatsapp şimdide whatsim ile internetsiz sohbet devrini başlatıyor.

Tüm Dünyada en çok tercih edilen mesajlaşma uygulaması WhatsApp, WhatSim adını verdiği SIM kart çıkardı. Whatsim 400’den fazla operatör ile 150 ülkede kullanılabilecek.

WhatSim sadece mesajlaşma ücretsiz olacak multimedya içeriklerinde ise fotoğraf 20 kredi, sesli mesaj 5 kredi ve video 100 kredi olacak. 1000 kredi yaklaşık 5 euro ödeyerek satın alınabiliyor.

Tüm bu güzel özelliklerin elbette bir bedeli oluyor. Whatsapp ın sim kartına yılda resmi sitesinden 10 euro ödeyerek sahip olabilirsiniz. Whatsapp ın internetsiz mesajlaşmaya imkan tanıyan whatsime erişmek için bu adrese tıklayabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bir Yorum “WhatsApp, İnternetsiz Sohbeti WhatSim İle Başlatıyor”

  1. http://www.crenno.com

    İnsanları yanlış bilgilendirmeseniz çok daha iyi olur. Konunun whatsapp ile hiçbir ilgisi yok, italyan bir firmanın çıkardığı bir ürün bu. Ayrıca lanse edilişi de çok hatalı, internetsiz! kelimesi tamamen yalandan ibaret, aynı whatsapp’ın da ilk çıktığında ücretsiz mesajlaşma olarak çıkması gibi.. Ücretsiz, İnternetsiz bu kelimeler pazarlamasal ve tamamen aldatıcı kelimelerdir, teorik-pratik olarak mümkün olmayan koşullardır ve kimsenin elinde sihirli değnek yok. Lütfen bilgi verirken araştırmacı olun, ve en önemlisi düşünerek paylaşımda bulunun.
    Teşekkürler

    Cevapla

Sosyal Radar teknoloji haberleri, girişim, online pazarlama,mobil ve e-ticaret içerikleri sunan teknoloji blogudur.