WordPress’e Özel Soru Cevap Sitesi

Sosyal Radar 09 Ağustos 2015

WordPress süphesiz Dünya’nın en çok tercih edilen cms sistemlerinden birisi. Ülkemizde de hali sık kullanan bu alt yapıya özel soru cevap sitesi Wpsor.com kısa bir süre önce yayın hayatına başladı.

Eğer sizde wordpress ile ilgili amatör ya da profesyonel geliştirme yapıyor yada hazır temaları kullanıyorsanız bazen karşılaştığınız sorunları hızlı ve kolayca çözebilecek birilerini araştırıyor ya da internet sitelerinde cevabınızı bulana kadar harıl harıl geziyorsanız wpsor.com wordpress soru cevap sitesi tam size göre.

İster üye olup, sorulan soruları cevaplayıp puan kazanabilirsiniz. İsterseniz üye olmadan hızlı bir şekilde wordpress ile ilgili soruları profesyonel kullanıcılarla paylaşabilir ve cevabınızı bekleyebilirsiniz. Wp Sor klasik soru cevap sitelerinden farklı olarak sadece tek bir alana yönelmiş olması ve özgün tasarımı ile dikkat çekiyor.

Responsive bir tasarıma sahip olan siteye ayrıca akıllı telefon ve tabletiniz üzerinden giriş yaparak rahatlıkla inceleme yapmanız mümkün kılınmış.

WordPress ile ilgili soru ve cevapların yayınlandığı wpsor sitesine www.wpsor.com adresinden ulaşabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

3 Yorum “WordPress’e Özel Soru Cevap Sitesi”

  1. ateş bey

    aslında banada böyle bir şey lazım, yangın söndürme sistemleri hakkında yazılar yazıyorum ancak ziyaretçilerimden de katılım istiyorum.Bu tarz birley işime yarayacak, teşekkürler

    Cevapla

Sosyal Radar teknoloji haberleri, girişim, online pazarlama,mobil ve e-ticaret içerikleri sunan teknoloji blogudur.