yüz germe ameliyatı

Yüz Germe Ameliyatı İle Zamana Meydan Okuyun

Sosyal Radar 03 Mart 2017

Yüz Germe İle Sihirli Dokunuşa Merhaba

Eğer yüzünüzde yaşlılığa bağlı kırışıklık ve sarkma gibi problemler varsa, bundan yüz germe ile tamamen kurtulmanız mümkün. Ancak ameliyata karar vermek zor bir durum. İnsanlar genellikle ameliyat söz konusu olduğunda bundan korkuyorlar. Ancak buna hiç gerek yok. Dr Kul tarafından gerçekleştirilen pek çok ameliyatta, hastalar uyandıktan hemen sonra mucizeyi gözleriyle görebiliyorlar.

Ayrıca tıbbi yöntemler o kadar ilerledi ki, artık bu ameliyatı olup birkaç saat içerisinde evinize dönebiliyorsunuz. Ancak doktor uygun gördüğü takdirde o geceyi hastanede geçirme ihtimalini de unutmayın… Hastanede kalış süreniz, geçirdiğiniz ameliyata ve sizin bünyenize göre değişse bile bu operasyonlardan sonra yüzünüzde kırışıklık ve sarkmalardan eser kalmayacağı kesin. Tıpkı masallardaki perinin, sihirli değneği ile dokunması gibi…

Yüz Germe Ameliyatında İz Kalır mı?

Hemen belirtmek gerekir ki yüz germe ameliyatı izsiz değildir. Fakat bu, yüzünüzde korkunç izler kalacağı anlamına gelmiyor tabii. Aksi takdirde bu ameliyatın hiçbir anlamı kalmaz. Evet, bu ameliyatta bazı izler kalıyor ama bu izler doktor tarafından o kadar ustaca gizleniyor ki, hiç kimse tarafından fark edilemiyor. Ameliyattan kalan bu izler, saçlı deri arasında yani şakaklar veya alnın saçlı deri ile birleştiği kısımda kalıyor. Bu sebeple içiniz rahat olabilir.

Bazen olduğunuz ameliyatın niteliğine göre, kalacak olan izlerin yeri değişebilir. Örneğin çene ile ilgili bir operasyon geçirdiyseniz, çene altında yaklaşık 3 mm’lik bir iz kalabilir ya da göz kapağı ile ilgili bir ameliyat geçirdiyseniz, göz kapağının çok küçük bir kısmında bir iz kalacaktır. Fakat bu izlerin yeri değişse de, emin olun kimse tarafından fark edilmeyecekler…

Orta Yüz Germe Ne Demektir?

Orta yüz bölgesi adı verilen yanaklar, elmacık kemikleri ve alt göz kapakları ile ilgili kırışıklık ve sarkmaları gidermek için uygulanan ameliyata orta yüz germe adı verilmektedir. Genellikle 35 ve 50 yaş arasındaki kişilere uygulanan bu işlem, bu yaş grubundaki kimselerin yüzlerindeki sarkma ve deformasyon ile yüzün kaybolan oval görünümünü geri kazanmak, yanaklardaki dolgunluğu tekrar sağlamak için yapılmaktadır.

Yüz Germe Ameliyatı ve Yüz Germe Fiyatları hakkında daha detaylı bilgi almak için sizleri Dr Zekeriya KUL’un http://www.drkul.com/yuz-germe-ameliyati.html sayfasına bekliyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sosyal Radar teknoloji haberleri, girişim, online pazarlama,mobil ve e-ticaret içerikleri sunan teknoloji blogudur.